Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Hyundai - numarul 5 mondial

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
208 replies to this topic

#199
Ioanides001

Ioanides001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 754
  • Înscris: 16.08.2007

View Postturbo trabannt, on Jul 28 2008, 18:01, said:

hmm exista? la Hyundai se fac numai cu 4 viteze, de aia or fi numarul 5 mondial.

inteligenti de forum din toate tarile, prostiti-va .

E nr 5 finca e eftin. Ca Mc Donalds.

Eu te-am intrebat frumos daca ai incercat sa accelerezi intr-a 5-a la viteza aia ca sa vezi daca nu cumva simti oleaca de acceleratie la troaca aia de a sei. Aia de nu ti-o mai iei pina la urma ca nu baga... Aia de o intrece orice accent 1.4... Geez  :rolleyes:

#200
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

View PostIoanides001, on Jul 28 2008, 19:03, said:

E nr 5 finca e eftin. Ca Mc Donalds.

Eu te-am intrebat frumos daca ai incercat sa accelerezi intr-a 5-a la viteza aia ca sa vezi daca nu cumva simti oleaca de acceleratie la troaca aia de a sei. Aia de nu ti-o mai iei pina la urma ca nu baga... Aia de o intrece orice accent 1.4... Geez  :rolleyes:
urla proprietaru pe scaunul din dreapta la 4000 de rpm intr-a sasea. si eram la vreo 170-180 dupa ceva vreme.

audi clima bizonica sigur prinde 300 . end offtopic.

#201
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,793
  • Înscris: 28.11.2005

View Postxtremdriving, on Jul 28 2008, 17:18, said:

Ai cam inceput sa ma calci pe coada

Vrei sa-mi explici si mie ce ai vrut sa spui? Dar pe PM.

#202
Tom_Cat

Tom_Cat

    Aproape acolo

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,159
  • Înscris: 01.01.2007
Daca Hyundai Accent 1.4 nu ar fi o masina, cum sa zic, penibila din punct de vedere dinamic  te-as crede, dar ce sa zic? Uite SUV-ul meu nu are nici cea mai mica valenta sportiva si tu nici nu apuci sa vezi ce a trecut pe langa tine, atunci sunt curios cum poti sa compari low-costul ala cu masini adevarate?

Accentul e la fel de "masina" ca si Loganul, numai ca se mai platesc taxe ca e extra-comunitara.

#203
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

View PostTom_Cat, on Jul 28 2008, 19:35, said:

Accentul e la fel de "masina" ca si Loganul, numai ca se mai platesc taxe ca e extra-comunitara.
LOL de unde taxe? :D

oricum interesant cum s-a fixat in mintea forumistilor ca Hyundai =accent. f interesant pt o masinuta :)

#204
Tom_Cat

Tom_Cat

    Aproape acolo

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,159
  • Înscris: 01.01.2007
Bine, defapt e un Kia Cerato, oricum Hyundai face si masini bune, insa din pacate Accent nu e una dintre ele... -_-

#205
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006

View Postrotnic, on Jul 28 2008, 20:23, said:

Vrei sa-mi explici si mie ce ai vrut sa spui? Dar pe PM.
Guys, potoliti-va. jignirile prin PM se pedepsesc mai dur decat cele de pe forum.

#206
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006

View PostTom_Cat, on Jul 28 2008, 20:35, said:

Uite SUV-ul meu nu are nici cea mai mica valenta sportiva si tu nici nu apuci sa vezi ce a trecut pe langa tine, atunci sunt curios cum poti sa compari low-costul ala cu masini adevarate?
:lol:  masina adevarat pt mine e: fie 911 bi turbo, fie Impreza, fi e Lamborghini. daca ai un suv de doar 131 cp continua sa visezi ca vei zbura pe langa mine. Stai ca nu m-am hotarat intre Jetta tsi si skoda rs.  ;)  cand o sa pot, schimb accentul de foc. sa fac mai multe victime... :lol:

#207
Tom_Cat

Tom_Cat

    Aproape acolo

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,159
  • Înscris: 01.01.2007
Nu, nu am SUV de 131 CP, iar la ce visezi tu, pentru tine sunt doar vise.Aici vorbim de masini in general, oricum la cata imaginatie ai cree ca un 911 3.6 Turbo e cam la fel cu Accentul ala penibil de 1.4...Bre, pe bune, e puturoasa masina, si nu e ea de vina, ca ea saraca nu minte , demaraj lent si viteza 177 km/h, de vina e ala care manaca rahat cu aroma de trandafiri de la turci  :lol:

#208
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
se inchide. ca sa nu impart warnuri. cei ce au jignit sa se considere avertizati verbal.

Edited by romaximusro, 28 July 2008 - 19:49.


#209
Rapier

Rapier

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,864
  • Înscris: 07.10.2006
Pai...din povestile celor de pe Hyundai forum, despre cat de bun e coupe-ul... :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate