Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

Stari de rau

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
mihai_alex15

mihai_alex15

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 01.07.2008
Buna!astazi mi-sa intamplat din nou asa ca m-am hotarat sa va intreb ce parere aveti!sa fiu scurt!Cum se intampla:Prima oara la scoala: cu o zi inainte m-am lovit la mana si mi-am pus un bandaj!a 2 a zi dimineata la scoala am vrut sa dau jos bandaju, dar el se lipiste de rana!stand langa calorifer mi sa facut foarte cald, vedeam in ceata si nu mai auzeam vocile clar..cand m-am ridicat din banca am facut cativa pasi si am lesinat....acelasi lucru mi-sa intamplat si azi...in drumul spre magazin am cazut cu bicicleta...dar nu m-am lovit deloc....cand am intrat in magazin am inceput sa nu vad bine...vocile le auzeam incet si picioarele imi era foarte slabite si de data asta capul parca imi luase foc!pe deasupra am si o stare accentuata de voma! Daca ma-ar putea ajuta cineva cu un sfat sau sa-mi spuna ce mi se intampla!P.S.: de fiecare data cand mi se face rau sunt langa o sursa de cldura sau afara, ca de exemplu astazi!Multumesc anticipat

Edited by adadoi, 02 July 2008 - 11:56.
ortografie inovatoare


#2
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
câți ani ai? ai mâncat înainte de a ți se face rău? cât de des se întâmplă?

traseul este cam așa: părinți - medic de familie - analize

#3
mihai_alex15

mihai_alex15

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 01.07.2008
am 15 ani jumatate nu am mancat de fiecare data cand mi sa facut rau!nici la scoala nici ieri cand am fost la magazin!nu mi se intampla in fiecare zi!doar cand este cald si ma lovesc sau ma doare cv!de exemplu o rana la mana!si cand vad sange!cum au venit tichetele alea de analize cand mi sa luat sange am avut aproape aceeasi stare dar acolo m-au intins pe pat si mi-am revenit repede

#4
Mig VWFan

Mig VWFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,336
  • Înscris: 01.12.2005
Asa patesc barbatii :) , mai ales cei mai emotivi , bine ca nu ne-a lasat D-zeu sa nastem ca se depopula planeta .
Asadar ai o stare de emotivitate mai mare, + slabiciune fizica rezulta o lipsa acuta de oxigenare a creierului.
Singurul tratament este sa te intinzi la orizontala cu picioarele ceva mai sus si incearca sa respiri cat mai normal, profund dar nu gafait . Nici ceva apa rece pe fata nu strica in momentele acelea.

#5
mihai_alex15

mihai_alex15

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 01.07.2008
Asa patesc barbatii  , mai ales cei mai emotivi , bine ca nu ne-a lasat D-zeu sa nastem ca se depopula planeta                partea asta nu am inteleso!si cu oxigenarea creierrului...de ce doar in anumite momente patesc?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate