Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Help Me URGENT

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
CrIs-T

CrIs-T

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.11.2004
Vreau sa-mi iau un tel. in jurul a 5 mil. care sa aiba camera incorporata, sa fie polifonic, dar sa gasesc jocuri si melodii pentru el, si sa faca si poze k-lumea(65k)
Ajutati-ma cu propuneri, si daca e veniti si cu argumente.
Eu am in lista in ordinea preferintelor: Sagem MyX5-2, Philips 355. Siemens C60, voi ce zice-ti.

#2
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
Din ceea ce ai enumerat tu acolo :  Philips-ul   <_<

#3
CrIs-T

CrIs-T

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.11.2004

cutler, on Nov 23 2004, 22:40, said:

Din ceea ce ai enumerat tu acolo :  Philips-ul   <_<

<{POST_SNAPBACK}>


Si de ce Philips-ul? Sau ce alta propunere mai buna ai tu?

#4
neoliviu

neoliviu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 921
  • Înscris: 09.09.2004
siemens mc60.  cu toate ca e mai maricel e misto datorita memoriei dinamice de 2-3 mega.

#5
CrIs-T

CrIs-T

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.11.2004
Mai nou, pana vineri trebuie sa decid: intre Sagem MyX5-2, si Sony-Ericsson T610. Ce zice-ti?Eu vreau in primul rand pentru camera, apoi pt. jocuri si melodi, sa exista, si sa le iau cat mai usor.

#6
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Din punct de vedere al camerei, Sagem-ul e mai bun, în primul rând datorită rezoluției pozelor, care este VGA, spre deosebire de Sony Ericsson T610 care face poze CIF.

Vizitează galeria foto de pe forum să vezi câteva exemple de poze făcute cu Sagem-ul.

#7
CrIs-T

CrIs-T

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.11.2004
Vreau sa-mi iau un tel. in jurul a 5 mil. care sa aiba camera incorporata(digitala), sa fie polifonic, dar sa gasesc jocuri si melodii pentru el, si sa faca si poze k-lumea(65k).Pune pe prinul plan camera, apoi melodiile si jocurile
Ce zice-ti care e mai bun intre Sagem MyX5-2. Sony Ericsson T610, Siemens MC60 si Motorola E365?

Edited by CrIs-T, 25 November 2004 - 14:47.


#8
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
motorola E 365

#9
goesalajan

goesalajan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 10.06.2004
dintre cele 4 telefoane recomand t610. in nici un caz siemens-ul deoarece este nashpa rau. cele mai bune poze le face sagem-ul, melodiile tot la sagem cred ca se aud mai bine ca suporta wav, la jocuri pe platforma t610 o sa gaseshti mult mai multe, cu toate ca sagem-ul suporta shi midp v2(dar la sagem jocurile nu pot fii bagate prin cablu de date, doar prin wap). t610 are shi bluetooth.

#10
CrIs-T

CrIs-T

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.11.2004
Pai tu aici mi-ai laudat mai mult Sagem-ul, si ai ajuns la concluzia ca Sony Ericsson sa-mi iau, dc? Eu il vreau mai ales pentru camera, si apoi pt. jocuri si melodii.Deci care e mai bun intre ele?

#11
Nick_White

Nick_White

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 16.10.2004
SE T610 clar. Sau Sagem daca vrei sa te risti/iti place plasticul eftin/butoane naspa.

#12
goesalajan

goesalajan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 10.06.2004

CrIs-T, on Nov 27 2004, 14:52, said:

Pai tu aici mi-ai laudat mai mult Sagem-ul, si ai ajuns la concluzia ca Sony Ericsson sa-mi iau, dc? Eu il vreau mai ales pentru camera, si apoi pt. jocuri si melodii.Deci care e mai bun intre ele?

<{POST_SNAPBACK}>

oki deci sagem-ul face poze la o rezolutzie mai mare 640x480. deci are camera mai buna ca la t610. in privintza jocurilor la sagem pot fii instalate doar prin wap, pe cand la t610 prin orice metoda(irda, cablu, bluetooth, wap evident). gadeshte-te ca va trebuii sa dai bani de fiecare data cand bagi 1 joc nou. pe t610 potzi sa te joci prin bluetooth in multiplayer care nici nu se compara cu jocul prin irda. bateria la t610 e pe li-polmer cu o autonomie f buna.  pt mai multe detalii intra aici unde shi eu am fost mai demult in aceeashi situatzie.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate