Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

caut un joc

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Hitman_8393

Hitman_8393

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 09.02.2007
sall to all!

caut si eu un joc gen james bond intelegeti voi,sa fie cu sri,agenti secreti,swat chestii de astea!
am doar pc si pana acum am jucat toate swaturile,james bond nightfire.sunt fan hitman am jucat 1 2 3 si 4 sper sa se anunte 5!

#2
tieston

tieston

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 12.10.2006
Si? Ce treaba are asta cu RPG-urile???

#3
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006

 Hitman_8393, on Jun 27 2008, 10:23, said:

sall to all!

caut si eu un joc gen james bond intelegeti voi,sa fie cu sri,agenti secreti,swat chestii de astea!
am doar pc si pana acum am jucat toate swaturile,james bond nightfire.sunt fan hitman am jucat 1 2 3 si 4 sper sa se anunte 5!
cauta seria splinter cell.

#4
STARSTRIKE

STARSTRIKE

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 18.06.2008
si eu tot splinter cell cred k vrei sa gasesti

#5
Hitman_8393

Hitman_8393

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 09.02.2007
am jucat splinter cell.....toate in afara de ultimul care imi merge prost si miau placut cel mai marfa de pana acum.
a si.....tieston...pentru informatia ta ca se vede k nu prea sti nimic....splinter,james bond,total overdose,hitman se incadreaza in seria rpg  :argue:

#6
tieston

tieston

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 12.10.2006

 Hitman_8393, on Jun 28 2008, 09:51, said:

...
a si.....tieston...pentru informatia ta ca se vede k nu prea sti nimic....splinter,james bond,total overdose,hitman se incadreaza in seria rpg  :argue:
Imi pare rau daca te dezamagesc dar NICI UNUL din jocurile mai sus mentionate nu este RPG, absolut nici unul. Jocurile alea intrau cu succes la categoria Action / Shooters, nicidecum aici ;)

#7
Hitman_8393

Hitman_8393

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 09.02.2007
omule..daca ai citit ceva pe net repede nu inseamna ca nu e rpg.....io zic ca de exemplu splinter cell e trei sferturi rpg tinand cont ca joci rolul unui agent secret!!!Dar asta nu conteaza sa revenim la SUBIECT...am gasit unul misto se numeste ghost recon si cum mie imi place sa joc toata seria lam cautat pe primul.....foarte greu de gasit am stat 2 seri sa caut torrente etc...

#8
Ribozom

Ribozom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,512
  • Înscris: 03.07.2006

 Hitman_8393, on Jun 29 2008, 22:27, said:

...splinter cell e trei sferturi rpg tinand cont ca joci rolul unui agent secret!!!

Da, asa e, ai dreptate! Daca de exemplu jucai rolul unui politist, atunci era adventure, iar daca erai medic, atunci era doar 1/3 rpg...

#9
kenji

kenji

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 22.04.2004
http://en.wikipedia....le-playing_game

Edited by kenji, 12 July 2008 - 20:30.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate