Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Modul de desfasurare al rutelor

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Probabil unii dintr-e voi ati jucat jocul trukz versiunea facuta de mine ( http://forum.softped...howtopic=281152 ).

Zilele astea trukz ar fi implinit un an.

La toti din lista mea (care au jucat trukz) le pare rau ca acesta a picat dupa numai 3 luni de la lansare).

NU ma asteptam sa aiba un asemenea succes... (a fost mult peste asteptarile mele).

Chiar si in chatul site-ului primeam aproape zilnic mesaje ca le place userilor jocul (de la cei noi).

Daca imi amintesc bine site-ul a depasit o data 300 unici contorizati de trafic.ro, si m-am convins ca trafix.ro nu afiseaza toti userii, asa ca am avut mai mult decat arata trafic.ro

Daca nu stiti... se pare ca niste tipi m-au convins sa-l vad pentru o suma frumoasa pentru ca ei sa-l dea jos.
Am facut contract de vanzare/cumparare si nu mai am voie sa-l redeschid, sa-l reproduc, sa-l dau, sa-l imprumut.. etc.

Dar nimeni nu a spus ca nu am voie sa fac un joc diferit cu camioane.

Ati jucat cumva jocul de pe trukz.com ? Era in genul aceluia. Pentru a face cursele... apasai pe Go, Go, Go (fiecare go reprezena o ora de mers... cam prictisitor pana la un moment dat)

Asa era si acela cu GO-uri. Dar daca schimb modul de desfasurare al rutelor 60% sunt scapat.

Acum un an nu prea aveam cunostinte php (adevarul este ca jocul acesta m-a dezvoltat ENORM de mult. Daca nu era el probabil nu stiam nici jumate din ce stiu acum in legatura cu php/mysql, deoarece la fiecare problema ma interesam cum se rezolva, ceream ajutor in stanga in dreapta, etc... si asa am invatat foarte bine.)

Ceea ce vreau eu

Daca aveti vreo ideie in care pot face sa se desfasoare aceste curse printr-un alt mod din afara de cel cu GO-uri si din afara de flash (deoarece abia am inceput sa invat flash si ar dura prea mult si ar iesii prea prost in aceasta vacanta) sa imi spuneti si mie.

Vreau cat mai multe pareri din care pot sa aleg. sau sa le combin sa iasa ceva frumos.

Va rog fara misto-uri si alte chestii deoarece nici voi nu vreti sa fiti luati la misto atunci cand aveti nevoie de ajutor.


Multumesc.

#2
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
nici o ideie? :(

#3
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
chiari nimeni nimic?  :crybaby:

#4
ionutzu0

ionutzu0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 17.06.2008
hmm o prima idee nush cat de buna e dar merita... :)

sa dai Go la inceputul cursei ... si dupa ce apesi go sa apara un camion care pleaca....

mie unu mi se pare interesant :)

Edited by ionutzu0, 05 July 2008 - 13:44.


#5
ddumyy

ddumyy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,126
  • Înscris: 24.08.2005
Ar trebui sa postezi in aria pentru programare...ai mai multe sanse sa primesti raspunsuri

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate