Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Free LOGO-AVATAR

- - - - -
  • Please log in to reply
441 replies to this topic

#127
Talpa Iadului

Talpa Iadului

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 448
  • Înscris: 08.02.2007
Ok voxx!

denumire: "Delicii Delicioase" ! :) (i know... )
position: prajituri si prajiturele! :) (care se vor rafinate)


Vrem un logo de produs care sa contina denumirea si sa fie "rafinat"! :)


Succes!  ^_^

#128
voxx

voxx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 29.03.2007
Ce marime?Si un pic mai multe detalii..sa fii mai explicit.

#129
Talpa Iadului

Talpa Iadului

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 448
  • Înscris: 08.02.2007
astea sunt datele! fi creativ! ai libertate totala! :)

#130
Hammerel

Hammerel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 24.07.2005
Salut , te rog mult doresc si eu un logo cu un televizor pe care sa scrie "Depanare TV" care va fi postat Aici in linie cu  banerul cu Bipolar in partea stanga ,  (deci sa fie cam la aceeasi dimensiune)  logoul va fi facut link de intrare Aici , daca poti te mai rog sa te inspiri din imaginea televizorului sau mai interesant a aparatului de masura de Aici daca crezi ca este o idee buna am atasat ambele imagini.
Multumesc ff mult .

Attached Files



#131
slodeth2002

slodeth2002

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 02.04.2008
Salut, imi permit sa postez un logo (daca tot e mocangeala) :notangel:  de care m-am apucat aseara la munca dar a trebuit sa inkid si azi dimineatza l-am terminat. Sper sa iti placa daca mai vrei ceva modificari sa-mi zici. E facut in Corel 12, produsul final ti-l trimit in format corel sau daca iti este mai usor il export pentru Illustrator. Multa Bafta!  :peacefingers:

Attached Files



#132
Hammerel

Hammerel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 24.07.2005
Ms mult ,  esti super amabil faza este ca as dori ceva in care sa se foloseasca imaginile care le-am pus eu sunt in criza de ideii  
am facut si eu ceva intre timp uita-te pe pagina foloseste primul linc care l-am dar sunt 2 logo acolo , sincer nu imi place nici unu :)) , imi trebuie o muza ceva sa ma inspire , faza este ca degeaba stii sa folosesti programe daca nu ai inspiratie .

#133
slodeth2002

slodeth2002

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 02.04.2008
Uite aici un 2 logo`uri in care am incorporat si pozele tale. SPer sa-ti placa sau sa fiu o muza buna  ^_^ :P

Attached Files


Edited by slodeth2002, 19 September 2008 - 12:01.


#134
andonieandrei

andonieandrei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 31.07.2008
salut imi poti face si mie un logo in care sa scrie WAdone.com. Va fi un site cu wallpaperuri, avatare, tv online, stiri...
Multumesc anticipat

#135
Hammerel

Hammerel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 24.07.2005

View Postslodeth2002, on Sep 19 2008, 13:01, said:

Uite aici un 2 logo`uri in care am incorporat si pozele tale. SPer sa-ti placa sau sa fiu o muza buna  ^_^ :P


:) Da imi place , cred ca am sa il pun pe acesta , multumesc ff. mult . PS  se poate sa imi trimiti si susa PSD as dori sa ii mai fac eu cate ceva ?

#136
LuKian23

LuKian23

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 445
  • Înscris: 22.11.2007
frumos asa :D daca tot aveti timp si va pricepeti vreau si io un logo pe id-u.ro as dori sa il pun in loc la cel din drepta cel de la yahoo .. .. sau daca e complicat poate un banner tot pt id-u.ro 160x600 ceva legat de id-uri .. va multumesc mult si ramand dator cu ce ma pricep si io :) bafta

#137
slodeth2002

slodeth2002

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 02.04.2008

View PostHammerel, on Sep 21 2008, 21:59, said:

:) Da imi place , cred ca am sa il pun pe acesta , multumesc ff. mult . PS  se poate sa imi trimiti si susa PSD as dori sa ii mai fac eu cate ceva ?

Sal uite am atasat aici arhiva. E facut in Corel 12 nu am folosit Photoshop ;) . Pozele le-am luat ca atare din postul tau ^_^ . Forma "vectoriala" este doar fisierul Corel (.cdr) PSD-urile sunt doar exportate din Corel. Sper sa te ajute. :OK:

Good Luck!

Attached Files



#138
csongi12xme

csongi12xme

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 565
  • Înscris: 15.12.2007
Poti sami faci unul pt. un site cu un joc 2D ORPG?Cu text Ages of Xordia.
Marimea nu prea conteaza dar sa fie cam 700x150.

#139
drujbel

drujbel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 19.06.2008
Vreau si eu un logo pentru  o societate care se ocupa cu vanzarea de pc-uri . Societatea se numeste delta pc . Poti sa il faci cum doresti , dar sa se cunoasca din logo cu ce se ocupa firma :D . Mersi anticipat

#140
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
[ http://rajugurusamy.files.wordpress.com/2007/11/digg-logo.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
digg.com logo

Un icon/logo de social bookmarks? 300x300 , 250x250 , ceva in genul, sa se poata micsora usor...imi trebuie ceva ingenios, daca aveti vreo idee....

#141
fzs_adrian

fzs_adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 10.10.2007
Poti sa faci logo la un service PC  ? numele serviceului e Don Pedro PC.

#142
csongi12xme

csongi12xme

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 565
  • Înscris: 15.12.2007
Poti sa-mi faci si mie un logo?
Marimea 700x(maximum 150).
Este pentru un site cu un joc ORPG 2D.
Si sa fie un text acolo:Ages of Xordia.

#143
vad

vad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,741
  • Înscris: 25.12.2004
salut daca ma poti ajuta si pe mine te rog cu logo pt:
www.apadistilata.ro
www.1st-media.ro

ms mult!

#144
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Vad ca threadul a murit. Daca se mai ocupa cineva sa-mi dea si mie un buzz pe mess, vreau sa-mi editeze un esp (scoata un obiect din el) si sa mi-l puna pe un fundal dintr-un psd. Merci.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate