Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 

Festivalul berii 2008

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,459
  • Înscris: 29.10.2005
Are cineva idee cand este in Bucuresti? N-as vrea sa-l ratez.

#2
KenYa

KenYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 11.11.2007
Parca de un an nu se mai tine. Fara suparare dar deja festivalul berii nu mai e demult un festival.Toti cocalarii si tiganii se strang acolo. :cigar:

#3
CFR

CFR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,084
  • Înscris: 19.06.2007

View PostKenYa, on Jun 14 2008, 20:26, said:

Parca de un an nu se mai tine. Fara suparare dar deja festivalul berii nu mai e demult un festival.Toti cocalarii si tiganii se strang acolo. :cigar:
anu trecut nu a fost ? :huh:  deh, chiar daca se adunau toti cocalarii si nu prea aveai pe unde sa stai, mirosul micilor te facea sa uiti de ei ^_^

#4
liviu_np

liviu_np

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,192
  • Înscris: 05.06.2006
Asta nu-i festival. Am fost in Creta la festivalul vinului. Am cumparat doar paharul cu care am baut si apa minerala. Vinul, de toate culorile si aromele era GRATIS. In Rromanica, la festivalul berii, cumperi berea mai scump ca la magazinul din colt.

#5
bolo

bolo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,013
  • Înscris: 01.11.2005
daxa ar fi si la noi la fel ar da faliment firmele produatoare avand in vedere ca romanii ar lua si la pachet si ar pleca acasa in coma alcoolica.

#6
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006

View Postlandscape10, on Jun 14 2008, 18:30, said:

Are cineva idee cand este in Bucuresti? N-as vrea sa-l ratez.

Mergi în Piața Constituției zilele astea, pe lângă bere o să ai și fotbal pe ecrane uriașe.

#7
KenYa

KenYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 11.11.2007

View PostCFR, on Jun 14 2008, 09:33, said:

anu trecut nu a fost ? :huh:  deh, chiar daca se adunau toti cocalarii si nu prea aveai pe unde sa stai, mirosul micilor te facea sa uiti de ei ^_^

Mai bine iau eu cu mana mea mici si mi-i fac eu ca lumea,ca nu o data au fost cazuri cand oamenii au luat boli sau au facut toxi-infectie alimentara mancand de la astia.

View Postinside_spy, on Jun 14 2008, 21:31, said:

Mergi în Piața Constituției zilele astea, pe lângă bere o să ai și fotbal pe ecrane uriașe.

Asta e deja altceva...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate