Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 

Radoi accidentat

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Taleniekov

Taleniekov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 05.03.2008
Radoi nu va mai prinde Europenele. In urma contactului cu Rat a suferit fractura de arcada inferioara, pomet si mai era ceva :(. Duminica va fi operat. Pacat pentru el sa piarda turneul si pentru noi sa pierdem un asemenea jucator. Radoi, multumim.

#2
xdaniel

xdaniel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,069
  • Înscris: 13.01.2008

View PostTaleniekov, on Jun 13 2008, 23:54, said:

Radoi nu va mai prinde Europenele. In urma contactului cu Rat a suferit fractura de arcada inferioara, pomet si mai era ceva :(. Duminica va fi operat. Pacat pentru el sa piarda turneul si pentru noi sa pierdem un asemenea jucator. Radoi, multumim.
Da, asta e o pierdere uriasa. Daca as fi pesimist, as zice chiar ca nu mai avem sanse cu urmatoarea echipa tare daca ne calificam in sferturi. Nu vad cine l-ar putea inlocui, a jucat excelent.

#3
Taleniekov

Taleniekov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 05.03.2008
Mie mi-e mila de el. Echipa merge bine, avem sanse bune sa ne calificam iar in cazul in care o facem el va fi nevoit sa vada meciul la televizor :(.
Imi cer scuze , am postat gresit. Rog un moderator sa mute acest topic la Campionate europene/mondiale. Multumesc.

Edited by Taleniekov, 13 June 2008 - 23:03.


#4
4nDr3i

4nDr3i

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,114
  • Înscris: 24.04.2006
Mi-e milă de el... în ultimii 2 ani numai așa a dus-o. A jucat câteva meciuri, după care o accidentare serioasă care l-a ținut o vreme bună în afara terenului. Parcă-i plestemat :(

Edited by 4nDr3i, 13 June 2008 - 23:03.


#5
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007
Pacat. A inceput sa joace binisor.

#6
CaTalyN92

CaTalyN92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 21.05.2008
Ar trebui dat CLOSED la acest topic...Radoi nu este accidentat  :mellow:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate