Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Masina de tuns iarba, gazon.

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
163 replies to this topic

#163
godaro

godaro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,722
  • Înscris: 25.01.2007
Nu prea ai ce sa recomanzi la o masina electrica: sa fie cat mai lata si sa poti ajusta rapid inaltimea (din levier).

#164
cornek

cornek

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 05.11.2009
Buna ziua colegi de forum, detin https://www.price.ro...50713aa-2749555 de mai bine de 5 ani si din pacate acum 2 zile i s-a rupt cureaua de distributie si nu prea gasesc de schimb cureaua.
Pe site la emag am gasit cateva review-uri care au gasit curele pe la 15-20 ron dar politica celor de la emag nu ma lasa sa iau legatura cu utilizatori de acolo...
Am cautat pe internet si am dat peste aceasta firma https://www.etools.ro/contact.aspx care comercializeaza cureaua dar mi-au cerut 93 ron... si ea costa 300 de noua si parca nu as vrea sa renunt la ea ca merge foarte bine.
Daca stiti vreun magazin sau targ de unde pot achizitiona aceasta curea. Daca va ajuta las si cod de produs 2610Z05595.
Mentionez ca am fost si in targ la Vitan si nu am gasit, m-au redirectionat catre magazinele de bricolage sau care comercializeaza scule de gradina.
Astept cu interes un raspuns din partea dvs.
Stima!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate