Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

film serial tvr2

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Matrix2045

Matrix2045

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 26.05.2008
ciao...am si eu o problema...caut un film da nu reusesc sa-l gasesc...acesta se numea(din ce imi amintesc eu) ACVILA  si era dat pe TVR2 aku 3-4ani(park) ...era vorba despre 2 copii...de vreo 16-17ani..care au gasit o mica nava extraterestra intr-un loc parasit...mai bine zis...sub pamant..dintr-o greseala:)...si cu nava aia puteau face multe lucruri...se duceau pe luna...se facea invizibila..putea transporta greutati foarte mari cu ea:)....dk sti cineva despre ce vorbesc...astept un raspuns pe [email protected] intrati p idul meu..*fara yahoo.com*...sau lasati mesaj aici pe forum...va multumesc:) ^_^

#2
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006
AQUILA (1997). Era si greu de cautat pe imdb sau google :).

#3
Matrix2045

Matrix2045

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 26.05.2008
aaa...ms mult..faza e k..eu scriam acvila:)..nu cu 'q'):)..ms

#4
viorel_80

viorel_80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 30.05.2008
Are cineva episoadele de la Aquila?

#5
viorel_80

viorel_80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 30.05.2008
Mai era un serial pe tvr2, despre un baiat si o fata care sufera un accident , in urma caruia pot sa faca orice chestie pe care nu o stiu. De exemplu, sa faca un motor.Doar se gandesc la lucrul acela si apoi bang! stiu sa-l faca. Pe baiat il chema Toby, iar pe fata nush.

#6
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006
Serialele britanice sunt aproape imposibil de gasit din pacate :(

#7
w3r3w0lf

w3r3w0lf

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 04.01.2007
Serialul Aquila dupa ce l-am cautat mult, l-am gasit pana la urma pe mininova, pe torrente are in jur de 8-900 MB :)

#8
ShadowXtreme

ShadowXtreme

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 22.06.2007
Am si eu o intrebare. Pe TVR 1 era un film cu un baiat care da din greseala peste un batran cu o nava si cautau niste cristiale. Se luptau cu un tip negru intru=un costum de robot. A si mai aparea si o fata. Stie cineva despre ce film este vorba? Calatoreau in diferite lumi parca...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate