Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Telefon pana in 200 Euro ...

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
TheMasterR

TheMasterR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 12.09.2003
:cursing: Au apărut pe piață o tonă de telefoane :confused:  ... pur și simplu nu știi ce să mai iei  :notangel: sau bine poate că știi dar care ar fi cel mai bun telefon pana în 200 de euro. Nu neaparat free ci și pe abonament e bine. Fiecare telefon ce are de oferit (cameră, stand-by, display, connectivity, etc.) ... mulțumesc.


:drac:

#2
flex21

flex21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 25.10.2003
cred ca mai bine zici tu ce vrei sa contina si eu o sa-ti zic poe urma marca si modelu (camera sa fie integrata in telefon sau sa fie detasabila , cate culori vrei sa aibe ecranul , cata memorie sau aproximativ , etc.) , asa fara sa stiu ce vrei tu iti recomand un sony ericsson k 500i , cam 8.500.000 - 9.000.000 (in functie de cursul dolarului) cu tva la connexul mare de pe mosilor cu garantie un an FARA ABONAMENT !

#3
TheMasterR

TheMasterR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 12.09.2003
Pe bune K500i numa cu 8-9 milioane ?
Mă interesează în mod CERT! și zici că e fără abonamet ... atunci e fain, dar eu stau in Oradea ... dar magazinul unde l-ai văzut tu e reprezentanță connex sau e magazin cu de toate, pentru că noi pe aici pe landemână avem vreo 10 de reprezentanțe connex dar nu am văzut expus K500i ... :(( , ce-i drept că nu am întrebat ... by the way MERSI.

#4
flex21

flex21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 25.10.2003
Deci telefonul este la connexul mare , ala din Bucuresti de pe Mosilor (primul Connex deschis - reprezentanta) , si intra si tu la www.connex.ro si vezi ca e acolo telefonul

#5
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
sunt si siemens cx65 samsung x600 tot cam atat costa si amandoua au camera f buna samsung x600 scoate printre cele mai bune poze vga

#6
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Nu are rost să mai comparăm cu Samsung-ul. Sony Ericsson K500i are ecran mai mare, memorie mai mare, video recorder (contează foarte mult), video player, MP3 player, jocuri 3D, teme animate și multe MULTE altele.

Singurul concurent adevărat este CX65, dar și acela e mai slab decât Sony Ericsson K500i și în plus, e mai sump! Cine dă bani în plus pentru un telefon mai mare ca dimensiuni, cu memorie mai mică, procesor mai slab și dotări mai puține ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate