Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Vine bacu si nu stiu nimic

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
57 replies to this topic

#1
radon3

radon3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 08.01.2008
Uite ca am facut un topic si pentru cei care sunt mai lenesi si nu s-au apucat inca sa invete pentru bac.Aici se face prezenta si daca or sa fie mai multi...sper ca dupa bac sa ne intalnim tot aici dar toti admisi si gata pentru facultate :D

#2
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006
La ce facultate vrei sa dai, daca tu nu ai invatat nimic?

#3
gio_bari

gio_bari

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 246
  • Înscris: 27.12.2007

 mwlambo, on May 3 2008, 13:26, said:

La ce facultate vrei sa dai, daca tu nu ai invatat nimic?
Pai daca nu a invatat nimic probabil vrea la o facultate unde nu se cere admitere. :D  :lol:

#4
radon3

radon3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 08.01.2008
Nu stiu sigur...ori la Spiru sau am auzit ca mai exista Institutul Bancar Roman cred ca si acolo o sa imi bag dosarul!Mie imi trebuie o faculatate usoara pentru ca vreau sa ma si angajez pe perioada facultatii.Si nu am invatat chiar nimic...problema e la matematica ca la celelalte e mai usor!

#5
dacadrean

dacadrean

    Altruist !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 12.11.2006

 radon3, on May 3 2008, 14:29, said:

Nu stiu sigur...ori la Spiru sau am auzit ca mai exista Institutul Bancar Roman cred ca si acolo o sa imi bag dosarul!Mie imi trebuie o faculatate usoara pentru ca vreau sa ma si angajez pe perioada facultatii.Si nu am invatat chiar nimic...problema e la matematica ca la celelalte e mai usor!


Vezi ca la drumuri si poduri este foarte usor.
Nu intri la poduri ramai pe drumuri. :lol:

#6
radon3

radon3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 08.01.2008

 dacadrean, on May 3 2008, 14:33, said:

Vezi ca la drumuri si poduri este foarte usor.
Nu intri la poduri ramai pe drumuri. :lol:


Haha...vorbesti din propria experienta sau ce?

#7
gio_bari

gio_bari

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 246
  • Înscris: 27.12.2007

 radon3, on May 3 2008, 13:29, said:

Nu stiu sigur...ori la Spiru sau am auzit ca mai exista Institutul Bancar Roman cred ca si acolo o sa imi bag dosarul!Mie imi trebuie o faculatate usoara pentru ca vreau sa ma si angajez pe perioada facultatii.Si nu am invatat chiar nimic...problema e la matematica ca la celelalte e mai usor!
La institutul bancar roman nu se da admitere?

#8
radon3

radon3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 08.01.2008

 gio_bari, on May 3 2008, 14:36, said:

La institutul bancar roman nu se da admitere?


Din cate stiu eu,nu!Am un prieten care a intrat cu dosarul

#9
Adriano007007

Adriano007007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 03.05.2008
Radon3 stai linistit ca nu esti singurul...
Si eu sunt cam in aceeasi situatie.. La romana nu m-am apucat inca sa invat... la mate am mai facut variante si sincer am mai inteles cateva lucruri...la informatica eu ma descurc... dar mai am o luna si jumatate in care vreau sa invat "klumea" :)
cred ca sunt mai multi in situatia asta... si eu vroiam sa ma apuc de invatat mai demult insa am tot amanat dar acum m-am hotarat ca dupa vacanta asta sa ma apuc serios de invatat...
partea rea este ca eu inca nu stiu la ce facultate vreau sa merg,,, inca mai studiez ofertele facultatilor... :):)

#10
Allexander

Allexander

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 17.04.2008
^ Acelasi planuri am si eu .. Sa vedem cum il punem in aplicare :)

Oricum nu o sa ma omor cu invatatul, o sa lucrez doar la mate si geografie ( dau la Ase  B) ) iar daca imi mai ramane timp o sa lucrez ceva si la info .
Spor la invatat  :)

#11
msmihai

msmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,271
  • Înscris: 02.09.2006
Va urez mult succes tuturor celor care nu veti invata si va veti intalni aici dupa bac, gata sa intrati la facultate.

#12
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006
Mai era pe aici cineva in anul 2, la fel nu invatase nimic de prin gimnaziu si avea mari probleme, nu reusea sa treaca anul de atatea restante.

#13
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Voi sunteti intr-a doispea si va faceti griji ca nu luati bacu.
Eu sunt intr-a unspea si stiu deja de-acum cat o sa ma omor cu invatatu'(implicit, stiu si cam ce griji o sa-mi fac). :D


Oricum, singura mea mare problema e matematica. Dar stiu ca am suport din partea parintilor si o sa iau meditatii. :)

#14
radon3

radon3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 08.01.2008

 Andreas1, on May 4 2008, 15:26, said:

Voi sunteti intr-a doispea si va faceti griji ca nu luati bacu.
Eu sunt intr-a unspea si stiu deja de-acum cat o sa ma omor cu invatatu'(implicit, stiu si cam ce griji o sa-mi fac). :D


Oricum, singura mea mare problema e matematica. Dar stiu ca am suport din partea parintilor si o sa iau meditatii. :)

Mda si eu ziceam tot la fel cand eram in a 11-a.Bafta la invatat dar ai grija sa nu mori din asa ceva :P

#15
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006

 Andreas1, on May 4 2008, 16:26, said:

Oricum, singura mea mare problema e matematica. Dar stiu ca am suport din partea parintilor si o sa iau meditatii.
Un sfat: fa meditatii din octombrie cel tarziu sa ai timp pana in februarie sa recapitulezi toata materia cat de cat in detaliu.

Stres nu-mi fac prea mare ca stiu de la altii mai mari decat mine ca bacul e un examen usor comparativ cu sesiunile din facultate.

#16
radon3

radon3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 08.01.2008

 mwlambo, on May 4 2008, 15:31, said:

Un sfat: fa meditatii din octombrie cel tarziu sa ai timp pana in februarie sa recapitulezi toata materia cat de cat in detaliu.

Stres nu-mi fac prea mare ca stiu de la altii mai mari decat mine ca bacul e un examen usor comparativ cu sesiunile din facultate.


Tie nu iti urez decat bafta la invatatul ala de 12 ore pe zii :thumbup: ca am vazut ca ai deschis un topic special pentru asta!Dar tu la ce facultate din primele 3 in lume vrei sa fi admis? ca nu cred ca te straduiesti atat pentru o facultate din Romania

#17
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006
Vreau sa fiu sigur ca intru. :)
Dau la Constructii Bucuresti, UTCB.

#18
Sima2k

Sima2k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,780
  • Înscris: 08.08.2004
ma inscriu si eu in acest "grup" :) insa doar la matematica unde nu am nici cea mai mica idee...

iau o varianta.. ma uit asa repede pe ea.. si zic "lasa c-o fac maine.."...

la restu nu prea-mi fac probleme...

cu admiterea nu ma preocup sa ma duc la facultati "renumite" doar ca sa scrie ase , politehnica sau altceva pe diploma... .

Poate ma insel si o sa regret mai incolo dar acum, asta e parerea mea.

Sper sa trecem cu bine de BAC.

Va urez mult succes!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate