Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Daewoo, probleme cu telecomanda

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
ionutzmeister

ionutzmeister

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 02.05.2008
Salut, am un TV Daewoo achizitionat de curand fara telecomanda, carte tehnica sau orice documentatie aferenta.
Am o telecomanda Jolly4 careia i-am introdus toate codurile din lista pentru Daewoo si nimic, telecomanda este functinala deoarece lucreaza in mod curent cu un TV Philips.
Am mai achizitionat o telecomanda "originala"R22 si la fel nimic cu Daewoo-ul, surprinzator si aceasta merge perfect cu Philips-ul fara sa'i fi introdus vreun cod deoarece nu este universala si este dedicata Daewoo.
Modelul Daewoo este DT-28G6
Sasiul Daewoo CP-785
Diagonala 72 cm.
Fabricat in Franta
Rugamintea mea este daca-mi puteti indica o serie a telecomenzii originale a acestui TV, sau o varianta compatibila.
Nu am exclus nici posibilitatea unei defectiuni deoarece am observat ca LED-ul de pe TV nu licare la nici o comanda a telecomenzii, motiv pentru care l-am desfacut sa vad daca observ ceva in neregula, dar nefiind cunoscator, singurul lucru vazut a fost modelul sasiului.
As vrea sa stiu daca se poate constata existenta unui defect altfel decat la service, deoarece este un TV mare si greu si nici pe mine nu ma dau banii afara din casa.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate