Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Cursul PHP/MYSQL de la infoacademy

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
dflor8

dflor8

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 05.01.2007
Pun si eu o intrebare.Deoarece sunt din alt oras si nu am inteles de pe acel site...Cursurile se tin online si examenele se dau online? Sau trebuie sa te deplasezi acolo?
Daca da, stiti cumva un curs similar numai online?

#20
Valentynus

Valentynus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 21.12.2004
cursurile si examenul final se dau la sediul lor, doar examenel esaptamanale se dau online.

Quote

Joi 9 octombrie ora 17:30 incepe o noua clasa de PHP/MySQL Programmer modulul I cu ore joia intre 17:30 - 21:30 si durata de 7+1 saptamani.
Inscrieri joia 8-11,30 si sambata 7,00 - 8,00 .
La aceasta clasa mai sunt 4 locuri libere.(Data ultimei actualizari 24 septembrie )


#21
pascaru_val

pascaru_val

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 16.07.2005
Eu nu am reusit sa ma inscriu si de 4 saptamini tot vorbesc cu ei...imi tot raspunde o tanti care zice sa nu ma inscriu
Sunt f nesimtiti!!!
:huh:

#22
Valentynus

Valentynus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 21.12.2004
pascaru_val pe ce motiv iti spune asta? eu cand m-am inscris m-a luat la intrebari ca sa se asigure ca sunt in stare sa termin cursul, sa iau examenel eetc. ca cica ei au un standard acolo care vor sa il mentina..
la ce modul vrei sa te inscrii 1 sau 2?

#23
tibosee

tibosee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 26.07.2007
despre ce vorbesti ca este cea mai buna din tara infoacademy?
am facut si eu acolo ccna 1, 2 si 3. daca pana acum nu am avut probleme, iata ca la ccna 3 la cererea de eliberare a diplomei am avut surpriza sa mi se refuze pe motiv ca nu am dat doua examene optionale, care la ccna1 si ccna2 nu mi s-au cerut. am promovat examenul final cu 78%, am luat toate examenele saptamanale cu o medie de 90%, iar cele doua examene optionale nu le-am mai dat pentru ca sunt doar de testare personala, sa vezi cat esti de pregatit pentru examenul final si daca poti sa il iei sau trebuie sa mai inveti. faptul ca am luat examenul final cu 78% pentru infoacademy nu conteaza deloc, pentru ca nu am dat cele doua optionale.
referitor la clase, acestea sunt super aglomerate, nu incep o clasa pana nu mai sunt locuri, stau cate 3 la mese de doua persoane, nu ai aer, este o aglomeratie foarte mare si stai foarte incomod in timpul cursului.
am avut profesor pe marius moise, la inceput a fost bun, dar apoi si-a luat-o in cap, avea aere de expert, era tot timpul nervos la curs si nemultumit, la un laborator nu a spus absolut nimic timp de o ora jumate, ne-a lasat sa ne dam seama singuri de ce trebuie sa facem, in conditiile in care era primul laborator dupa cursul predat.
romeo lungu este foarte ok, dar stilul lui este prea alert pentru mine, vorbeste foarte mult si foarte repede si nu tin pasul cu el.
a mai fost la ccna1 un profesor incepator, faruk il chema, mi-a mancat zilele, habar n-avea sa predea, nu raspundea la intrebari, nu stia nimic baiatul. era zero. l-au schimbat la insistentele studentilor care platisera o suma destul de mare ca sa aiba un amator ca profesor.
sefii acestei academii sunt sotii marinescu,fosti profesori in politehnica el este foarte de treaba, m-a ajutat cand am avut nevoie, dar ea este o frustrata care tipa si se enerveaza din orice, raspunde la mailuri amenintator. m-a amenintat ca ma da afara din academie pentru ca am cerut diploma fara sa dau examenul care a fost optional tot timpul, avea un limbaj sfidator si pur si simplu te simteai un papagal in fata ei, sefa academiei. pentru mine infoacademy nu mai exista, a fost ok la inceput, mi-a placut si mie foarte mult, dar in timp m-am convins de adevarata fata a celor de acolo. s-au ajuns si deja au pierdut orice respect fata de cei care aduc banii acolo, adica noi studentii.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate