Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 

Basshunter!

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#1
Taleniekov

Taleniekov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 05.03.2008
Tipu asta ma dispera intr-un hal ca daca-l prind vreodata la un concert il impusc din multime. Ceea ce ma enerveaza rau de tot e ca tipu e si apreciat, piesa "now you're gone" a castigat MTV award pt cea mai buna piesa a zilei sau ceva de genu. Limba aia a lui de bastina care suna de parca ai scapat o oala pe scari imi accentueaza sentimentele.


Acum cateva zile imi da unu innebunit linkul urmator [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/0OzWIFX8M-Y?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]  "BAAAAA basshunter ai de capu meu ce piese scoate asta, asta nu-i normal baaa" , mda... La o chestie dinasta nici nu stiu ce sa mai zic + ca piesa asta Dota a lui mie mi se pare ca e copiata, nu e cumva o melodie originala remixata in limba aia infundata? Eu as baga mana in foc ca am mai auzit melodia asta inainte sa apara ciumpalacu asta.

Voi ce parere aveti despre Basshunter?

#2
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
:roflmaofast: :roflmaofast:  si mie mi se pare cunoscuta.
De unde naibii e asta cu limba asta?

#3
subiect

subiect

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 27.01.2008
Am auzit piesa aceasta fara sa vreau prin peretii care ma leaga de vecini. Mie mi se pare o galagie, o scuza pentru manelistii care pretind ca asculta asta in loc de o manea. Bass tampit. Tot oldiesul e mai bun.

#4
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Melodia aia de zici ca ti se pare ca a plagiat-o....nu e cumva asta? :)

#5
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
Now You're Gone imi place. are ritm. nu am stat sa analizez versurile insa ritmurile imi plac :) si nu ascult manele

#6
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003
Now You're Gone este varianta Englezeasca a Dota Song-ului de acelasi Bass Hunter. Sincer imi place mai mult Dota Song :D

#7
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007

View PostTaleniekov, on Apr 28 2008, 22:55, said:

Tipu asta ma dispera intr-un hal ca daca-l prind vreodata la un concert il impusc din multime. Ceea ce ma enerveaza rau de tot e ca tipu e si apreciat, piesa "now you're gone" a castigat MTV award pt cea mai buna piesa a zilei sau ceva de genu. Limba aia a lui de bastina care suna de parca ai scapat o oala pe scari imi accentueaza sentimentele.


Acum cateva zile imi da unu innebunit linkul urmator [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/0OzWIFX8M-Y?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]  "BAAAAA basshunter ai de capu meu ce piese scoate asta, asta nu-i normal baaa" , mda... La o chestie dinasta nici nu stiu ce sa mai zic + ca piesa asta Dota a lui mie mi se pare ca e copiata, nu e cumva o melodie originala remixata in limba aia infundata? Eu as baga mana in foc ca am mai auzit melodia asta inainte sa apara ciumpalacu asta.

Voi ce parere aveti despre Basshunter?

Parerea mea e ca n-ai fost in viata vietilor tale la o petrecere de manelari de 2 zile unde s-au pus maxim 4 sau 5 manele in tot timpul asta de 2 zile. Eu am avut "onoarea". Dupa asa ceva, Basshunter imi place. Merge.

#8
Gam3

Gam3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 04.05.2007

View PostValentine, on Apr 29 2008, 01:39, said:

Now You're Gone este varianta Englezeasca a Dota Song-ului de acelasi Bass Hunter. Sincer imi place mai mult Dota Song :D

gresit!
now you're gone e varianta in engleza a piesei Boten Anna [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/RYQUsp-jxDQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
videoclipul e criminal...  :):):):):)

#9
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
imi place basshunter :)

#10
Taleniekov

Taleniekov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 05.03.2008

View PostAndreas1, on Apr 29 2008, 01:09, said:

Melodia aia de zici ca ti se pare ca a plagiat-o....nu e cumva asta? :)
I KNEW IT! Basshunter 0 , Me 1.

View PostSINEKT, on Apr 29 2008, 02:26, said:

Parerea mea e ca n-ai fost in viata vietilor tale la o petrecere de manelari de 2 zile unde s-au pus maxim 4 sau 5 manele in tot timpul asta de 2 zile. Eu am avut "onoarea". Dupa asa ceva, Basshunter imi place. Merge.
Hai nu te scoate :P iti palce si gata, asa esti tu :console: o sa se rezolve de la sine problema daca zici ca ti-au indus-o altii.

View PostCampers, on Apr 29 2008, 03:06, said:

imi place basshunter :)
Esti caz pierdut.

#11
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,144
  • Înscris: 10.04.2006

View PostTaleniekov, on Apr 28 2008, 22:55, said:

Tipu asta ma dispera intr-un hal ca daca-l prind vreodata la un concert il impusc din multime. Ceea ce ma enerveaza rau de tot e ca tipu e si apreciat, piesa "now you're gone" a castigat MTV award pt cea mai buna piesa a zilei sau ceva de genu. Limba aia a lui de bastina care suna de parca ai scapat o oala pe scari imi accentueaza sentimentele.

Voi ce parere aveti despre Basshunter?
Nu stiu cum poate castiga mtv award tinand cont ca eu am piesa now you're gone din primavara 2007.Ce ma enerveaza e ca la cat e de veche acum se da drept "melodia zilei" si din cate vad sunt altii care chiar pun botul :huh:
Si nu, nu-mi mai place. Anul trecut mergea.

#12
Taleniekov

Taleniekov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 05.03.2008

View PostNenea Zap, on Apr 29 2008, 11:59, said:

Nu stiu cum poate castiga mtv award tinand cont ca eu am piesa now you're gone din primavara 2007.Ce ma enerveaza e ca la cat e de veche acum se da drept "melodia zilei" si din cate vad sunt altii care chiar pun botul :huh:
Si nu, nu-mi mai place. Anul trecut mergea.
Eu asa am auzit ca a primit premiu (n-am zis ca acum!) cu laude ca fiind cea mai antrenanta piesa si tot felu de tampenii dinastea

INCREDIBIL !!!! Mama lui Basshunter e din Vaslui! [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mLl9Q47e7bQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] Tanti Basshunter

#13
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
gusturile nu se discuta.

#14
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Basshunter e varza si punct.

Nu discutam gusturile, discutam despre 'artist". :D

Era si o parodie a melodiei "Boten Anna"....asta.


View PostTaleniekov, on Apr 29 2008, 12:19, said:

INCREDIBIL !!!! Mama lui Basshunter e din Vaslui!  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mLl9Q47e7bQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] Tanti Basshunter
:lol: :lol:

Edited by Andreas1, 29 April 2008 - 13:21.


#15
Taleniekov

Taleniekov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 05.03.2008

View PostAndreas1, on Apr 29 2008, 13:10, said:

Basshunter e varza si punct.

Nu discutam gusturile, discutam despre 'artist". :D

Era si o parodie a melodiei "Boten Anna"....asta.
Tare parodia :lol:

#16
DjValy

DjValy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 01.08.2006
credeam ca-s singurul

Daca ar fi sa aleg pe cine sa impusc in cap, dintre un cantaret de manele si basshunter, as alege varianta din urma !

Edited by DjValy, 29 April 2008 - 21:47.


#17
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Gusturile nu se discuta...
mie nu imi place basshunter,in schimb imi place Leona Lewis,o sa imi spuneti ca e o parasuta comparata cu Whitney Houston?

#18
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005

View Postxeleron, on Apr 29 2008, 22:06, said:

Gusturile nu se discuta...
mie nu imi place basshunter,in schimb imi place Leona Lewis,o sa imi spuneti ca e o parasuta comparata cu Whitney Houston?
Parasuta? :lol: Poate ingeras...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate