Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling
 

vand unitate ieftina

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
leo14

leo14

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 28.06.2007
stiu ca nu postez unde trebuie ..dar nu am gasit un topic asemanator cu vanzari....si stiu ca aici se uita multa lume..deci va rog nu va suparati ... vand unitate ieftina..sunt din Ploiesti..de preferat ca si persoana care este interesata de unitate sa fie tot de aici..dar daca este dispus sa vina pana in Ploiesti...o dau...

Detalii:

1800+ la 1.5 GHZ 1.4 Gb ram, placa video 7600Gt,cu 256 mb si pixal shader 3.0 ,dvd-rw LG,tv tuner, si cadou sistem 2.1 :))

daca vrea cineva informatii suplimentare sau daca este interesat...pe mail  [email protected] .. de preferat ar fi sa vorbim pe mess  dar si prin mail daca nu folositi messenger :P  <_<

#2
alexxveres

alexxveres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,129
  • Înscris: 20.01.2007

View Postleo14, on Apr 28 2008, 20:03, said:

stiu ca nu postez unde trebuie ..dar nu am gasit un topic asemanator cu vanzari....si stiu ca aici se uita multa lume..deci va rog nu va suparati ... vand unitate ieftina..sunt din Ploiesti..de preferat ca si persoana care este interesata de unitate sa fie tot de aici..dar daca este dispus sa vina pana in Ploiesti...o dau...

Detalii:

1800+ la 1.5 GHZ 1.4 Gb ram, placa video 7600Gt,cu 256 mb si pixal shader 3.0 ,dvd-rw LG,tv tuner, si cadou sistem 2.1 :))

daca vrea cineva informatii suplimentare sau daca este interesat...pe mail  [email protected] .. de preferat ar fi sa vorbim pe mess  dar si prin mail daca nu folositi messenger :P  <_<

nu mai posta in 100 locuri.baga la bursa

#3
pruny26

pruny26

    Oltean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 18.08.2007
Placa video cred ca se mai cauta.
http://forum.compute...i-hardware.html

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate