Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

INTENTIONAT A INTRAT FRONTAL IN MINE CU MASINA

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
DULY05

DULY05

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.04.2008
Nici nu stiu cum sa incep,am dat de belea si asta m-a facut sa ma inregistrez pe un forum a 2 oara in viata mea(am vazut din discutiile de pe aici ca e de ajutor)!acum sa incep cu inceputul pe 24 04 2008 am fost la plimbare cu 4 prieteni am zis ca merem pana la tzara la mine si inapoi si dak tot ajung acolo sa vb cu unu care tot nu ma lasa pe mine in pace si familia mea,am vrut sa vad ce mai are de tot nu inceteaza cu urmaritul si etc....am ajuns acolo nu era acasa si am dat sa plec dar hopa apare nebunu acum eu opresc sa vb cu el si el nici una nici alta intra frontal in mine pt a-si face loc sa treaca ,trece de noi ,acum eu ma dau jos din masina sa vad ce a patit masina cand din spate apare el cu masina vrand sa ma loveasca eram cu usa deschisa am fugit de langa masina pt a nu ma prinde acolo el lovind masina din nou in usa .... ce sa mai zic a facut tot felul de manevre sa dea peste mine si sa-mi loveasca masina deci masina e terminata eu nu stiu ce sa mai fac pls pls help poate stie cineva ceva vreau sa stiu ce e de facut cat costa angajarea unui avocat pls heeeeeeeeeeelp disper !!!!

#2
blueunicorn

blueunicorn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,542
  • Înscris: 24.02.2007
1. N-ai postat in aria potrivita. Aici e loc de facut misto si nu stiu daca asta iti doreai.
2. Nu mai posta cu "k" si incearca sa transformi gramada aia de cuvinte in propozitii si paragrafe ca sa intelegem ce doresti de la noi.
3. Hai ca ti-l mut in Juridic, daca asta era ideea: angajarea unui avocat.
4. Relaxeaza-te si succes. :)

#3
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006
cred si eu ca se relaxeaza acum dupa ce i-a belit masina :) Omul a primit ce a vrut: scandal. Nenorocirea lui e ca a dat de un om nebun iar cu nebunul nu e de joaca. Da-l in judecata si nu cadea la nici o invoiala ulterioara cu el sub nici o forma chiar de zice ca maica-sa e pe moarte.

#4
ortega

ortega

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,433
  • Înscris: 02.08.2006
Sincer, nu imi suna bine:ai mers cu 4 prieteni sa "vorbesti" ?
Orice om normal dadea sa iti loveasca masina daca vedea 4 tampiti care puteau sa vina sa-i ia chiar si gatul.
Altadata sa nu mai porti discutii dintr-astea si nu o sa mai ai nici probleme, te asigur eu. ;)

#5
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 02.01.2007
La subiect.
Eu vad tentativa de omor, ca ti-a pricinuit daune materiale, dar nu inteleg mare lucru. Daca vrei un raspuns elocvent, vino cu detalii, cu liniute si incearca sa fi mai coerent.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate