Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

siemenscf62 vs nokia 3100 vs S-E Z200 vs Sam C100

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
shaklul

shaklul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 10.06.2004
salutare.vreau sa imi iau un tel in jur la 5 milioane,la liber de la eurogsm.da-ti-mi si mie un sfat,va rog frumos!!! Multumesc!!!

#2
DarkBoy

DarkBoy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 13.05.2004
ia-ti siemens cf62.
e mult mai bun decat cele mentionate mai sus.

#3
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004
CF62, fara discutie! Intrece pe restul tel. mentionate de departe. Pe locul 2 ar fi 3100 care este destul de bunicel, dar are ecran destul de slabut.

#4
mars0212

mars0212

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,109
  • Înscris: 04.05.2004
CF62

#5
shaklul

shaklul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 10.06.2004
sincer spre primul am inclinat si eu,mai ales dupa ce am citit un review in trecere de pe net.si daca tot e vorba de telefoane,am de vanzare si un nokia 1100 la 2milioane.e careva interesat? NU uitati ca mai astept sfaturi in privinta telefoanelor,eventual de la posesorii celor 4 telefoane mai sus mentionate!pana acum cf62=3pcte,3100=1pct,iar restul se pare ca vor retrograda :cheers:

#6
Artystul

Artystul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 07.08.2004
cf 62  :naughty:

#7
shaklul

shaklul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 10.06.2004
din cate am citit pe net,aud numai contra despre cf 62:ca nu tine bateria,ca are meniul lent,ca nu se aud bine soneriile si alte chestii de genul asta!Poate cineva sa comfirme aceste zvonuri???please Help,nu ash vrea sa iau un ciuruc!merci

#8
shaklul

shaklul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 10.06.2004
Am reusit sa raman la 2 telefoane,dupa lungi dezbateri:siemens cf 62 si Nokia 3100.Care Este Mai Bun???????????????????????????????????????HELP

#9
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
cf62
.

#10
shaklul

shaklul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 10.06.2004
Proxy poti sa justifici de ce ai alege tu CF62???

#11
shaklul

shaklul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 10.06.2004
Mi-am luat CF62.E BELEA!!!!!!!!!! :coolspeak:

#12
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
cf62 ecran mai bun, design mult mai deosebit (3100 arata ca o bucata de sapun), e mai dotat (cel putin fata de z200), mai personalizabil, dynamic lights (mai deosebite fata de luminile de la 3100), pret mai mic decat 3100 (nu mult dar e).

#13
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Azi și-a luat un prieten CF62. Am rămas uimit de telefonul ăsta. Chiar mi se pare o afacere foarte bună la prețul ăsta. M-am uitat ceva mai atent pe site-ul oficial la specificații și am văzut că are 65.536 de culori! :o și Nokia 3100 care e mai scump are doar 4096. Sincer nu am crezut că la banii ăștia vor fi 65.536 de culori, dar iată că se poate! Meniul nu mi se pare lent. Un mare plus este faptul că are MMS și Java. Jocurile se încarcă FOARTE greu, poți să aștepți 1-2 minute chiar până se încarcă. Iar luminile galbene de pe margine sunt într-adevăr superbe. Mișcarea mea preferată este cea cum era la Knight Rider la mașină, stânga-dreapta. ^_^

#14
vidubalerinu

vidubalerinu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.10.2004
pune si u o poza cu cf62 sa il vad sau dak nu zi unde il vad,c nu il stiu mersi ,apropo mai am o intrebare vreau sa pun o poza in stanga unde scrie numele celui ce pune un subiect, cum fac? mersi :mellow:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate