Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Ce tel sa-mi iau?

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
floreen

floreen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 21.04.2004
Ce telefon sa imi iau (la liber) la pretul de ~ 4 milioane?  :peacefingers:

#2
Artystul

Artystul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 07.08.2004
exista sectiune special dedicata problemei tale "sfaturi achizitionare telefoane/accesorii"
posteaza acolo ,ca o sa ai probleme cu Moderatorii :nonobad:
depinde ce astepti de la un tel:
autonomie buna;
ecran color;
camera;
etc;
se t68i ar fi o alegere destul de buna dar cred ca e un pic mai scump de 4 mil

#3
floreen

floreen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 21.04.2004
eu m-am gandit la un 3510i, e bun?in afara de el,ce telefoane ar fi bune la preturi similare?

#4
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
siemens m55 e cel mai bun la camera mai sunt si se t230 si samsung c100

#5
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,641
  • Înscris: 14.10.2004
Si eu vreau un T68i nou.De cand a aparut am dorit unul dar a fost destul de scump.
Am vazut la un T65 o chestie interesanta:daca ai hands free-ul montat, cand te suna cineva auzi in casca numele celui care te suna (daca are amprenta vocala bineinteles),stie cineva daca T68i are.

Cred ca a fost unul dintre cele mai faine telefoane

Se mai gasesc, noi pe undeva?

#6
Cristian Suciu

Cristian Suciu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 18.11.2004
Parerea mea e ca telefoanele trebuie luate cu abonament, nu la liber. De ce? - exemplu: telefonul Samsung X100 din oferta Connex e mai ieftin cu abonament cu 106 USD! Chiar daca stai sa calculezi abonamentul redus la jumatate tot anul 3,5 USD/luna x 12 luni = 42 USD tot iesi in castig cu o reducere de 106 USD. Plus, ai si 50 minute incluse/luna care nu te costa nimic. Si un tel color cu 65535 culori si display de 128x128 pixeli la numai 79 USD, care e in lei cam 3 mil cu tot cu tva. Si tel asta pe care l-am dat exemplu e unul din cele mai bune din oferta Connex.

#7
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002

Cristian Suciu, on Nov 18 2004, 23:50, said:

Parerea mea e ca telefoanele trebuie luate cu abonament, nu la liber. De ce? -[...]
ok, si daca ai deja abonament ce sa faci ? il reziliezi doar ca sa ai un telefon mai ieftin ?  :death:

#8
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Nu, poți să faci două abonamente pe același nume, unul îl folosești normal, celălalt doar dacă nu mai ai minute pe primul sau îl oferi unei rude sau nu îl folosești deloc.

#9
Artystul

Artystul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 07.08.2004
asa am facut si eu.
am unul de 4 dolari la orange facut acum vreo 4 ani si ceva.
apoi am vrut un tel. nou si mi-am mai facut unul de 7 dolari pe care il tin si acuma.
pe cel de 4 l-am facut de 9 dolari si am 180 min orange si 20 nationale, iar pe cel de 7 am 240 orange.
cel de 7 ii la prietena mea si ne descurcam minunat cu cele 2 abonamente :naughty:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate