Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...
 Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...
 Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...
 La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!
 

As dori si eu un sfat pls!

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Stefy333

Stefy333

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 20.01.2008
Salut!4 luni de cabal mi-au ajuns si acum as vrea sa incerc altceva tot online.As dori ceva tot asa in genu lu cabal poate chair mai misto......sa ai mult de jucat si sa  ai multe lvl de facut(as prefera sa ai peste 100 de lvl).....am auzit ceva de lineage 2 si silkroad da nush ce sa aleg.....si daca imi spune cineva va rog puneti si linku de facut account pentru ca la silkroad nu merge:(( sa fac account!!Pls ziceti-mi un joc frumos online dar care sa dureze mult(nu vreau WOW) are doar 70 lvl deci e scurt!!Astept raspunsuri;)

#2
ady292

ady292

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 30.08.2005

View PostStefy333, on Apr 17 2008, 19:08, said:

(nu vreau WOW) are doar 70 lvl deci e scurt!!
:mellow: ...stii doar ca wow nu se termina cand ai ajuns la 70, nu?

pt mine jocul incepe dupa ce ajung la 70

#3
kndnr1

kndnr1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 20.07.2007
si dureaza putin pe serverele private ca pe original dureaza cam 6-8 luni sa faci 70 si dupa ce faci level 70 mai ai de strans iteme din PVP unde castigi onoare si din instante iti recomand WOW !!

Si Lineage 2 am auzit ca nu e mai rau depinde ce gust ai la grafica?

#4
HelllBoy

HelllBoy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,175
  • Înscris: 03.01.2007

View Postkndnr1, on May 1 2008, 16:10, said:

si dureaza putin pe serverele private ca pe original dureaza cam 6-8 luni sa faci 70 si dupa ce faci level 70 mai ai de strans iteme din PVP unde castigi onoare si din instante iti recomand WOW !!

Si Lineage 2 am auzit ca nu e mai rau depinde ce gust ai la grafica?

nu este adevarat lvl 70 faci mult mai repede eu am facut in o luna  jumate intradevar jucam la serviciu 10 ore zilnic .

pana la lvl 70 iti faci f multi prieteni si de la 70 rulezi fin ... mai ales ca acum se anunta noul addon pentru lvl 80 deci se anunta ceva marfa

eu joc de 1 an pe serverul original si este incomparabil fara de piraterie .
stiu ptr ca am jucat 3 zile pana la level 8 pe un server unde mai mult de 100 online nu erau + ca serverul cadea 1 ora 1 omergea .

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate