Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Legislatie Imobiliara

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
damage13

damage13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 10.10.2007
Stie cineva unde gasesc legea (cea mai de actualitate) sau macar nr ei legata de activitatea agentiilor imobiliare? ma intereseaza toata legea si ordonantele care au mai fost date. Multumesc

#2
damage13

damage13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 10.10.2007
adresare de om "citit"

din moment ce am intrebat pe forum si am si specificat anumite detalii e normal ca am cautat pe google si probabil ca nu am gasit ceva concret.

nu ?

n am nevoie de parerile tale am nevoie de parerile celor care lucreaza in domeniu si stiu de unde sa se informeze corect.

#3
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 02.01.2007

View Postdamage13, on Apr 14 2008, 21:57, said:

adresare de om "citit"

din moment ce am intrebat pe forum si am si specificat anumite detalii e normal ca am cautat pe google si probabil ca nu am gasit ceva concret.

nu ?

n am nevoie de parerile tale am nevoie de parerile celor care lucreaza in domeniu si stiu de unde sa se informeze corect.
Lucrez in domeniu
Legea e in al treilea link pe Google.

Attached Files


Edited by solitudes, 15 April 2008 - 08:30.
fara injurii va rog.


#4
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007

View Postsnipest, on Apr 15 2008, 09:19, said:

Lucrez in domeniu
Legea e in al treilea link pe Google.
Snipest , stiu ca lucrezi in domeniu. Dar nu uita ca marea majoritate de aici nu fac diferenta intre o lege si un ordin , de exemplu.
chiar daca ar cauta pe google , s-ar putea sa nu isi dea seama cat de folositor le e actul sau daca le e folositor.
forumul e un loc deschis tututor, indiferent de cunostinte. Aceasta a si fost ratiunea deschiderii ariei de juridic : sa incercam sa oferim niste raspunsuri/sugestii/opinii celor care stiu si mai putin decat stim noi.
omul a venit si a intrebat. chiar daca pentru noi s-ar putea sa para aceasta intrebare joaca de copil , pentru el nu e.
asa ca va rog sa nu va inflamati  :P ca altfel incep sa apara repercusiuni

#5
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 02.01.2007

View Postsolitudes, on Apr 15 2008, 08:34, said:

Snipest , stiu ca lucrezi in domeniu. Dar nu uita ca marea majoritate de aici nu fac diferenta intre o lege si un ordin , de exemplu.
chiar daca ar cauta pe google , s-ar putea sa nu isi dea seama cat de folositor le e actul sau daca le e folositor.
forumul e un loc deschis tututor, indiferent de cunostinte. Aceasta a si fost ratiunea deschiderii ariei de juridic : sa incercam sa oferim niste raspunsuri/sugestii/opinii celor care stiu si mai putin decat stim noi.
omul a venit si a intrebat. chiar daca pentru noi s-ar putea sa para aceasta intrebare joaca de copil , pentru el nu e.
asa ca va rog sa nu va inflamati  :P ca altfel incep sa apara repercusiuni
Stiu, scuze, asa-mi sar mie draci din cand in cand. as prefera totusi sa-i ajutam cu nelamuriri, nu cu chestii de gradinita.

#6
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007

View Postsnipest, on Apr 15 2008, 09:58, said:

Stiu, scuze, asa-mi sar mie draci din cand in cand. as prefera totusi sa-i ajutam cu nelamuriri, nu cu chestii de gradinita.
revin: ceea ce pentru noi este chestie de gradinita pentru altii poate sa fie o nelamurire foarte serioasa .

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate