Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

urgent!

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
r0tt3en

r0tt3en

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 692
  • Înscris: 20.05.2006
buna ziua,  
am placuta ocazie sa informez ca urmeaza sa pariticipati la un experiment sociologic.
un grup de cercetatori (ADC Research Institute) a dezvoltat un site pt studierea interactiunilor dintre lobul drept si stang al creierului d/voastra. asa cum probabil stiti, activitatea d/voastra cerebrala determina modul in care rezolvati problemele de zi cu zi, modul in care socializati, si cel mai important , modul in care va satisfaceti partenerii de viata. daca doriti sa va cunoasteti adevarata d/voastra vocatie, sa va aflati eu/l interior sau sa va simtiti impliniti, puteti incerca urmatorul link, nu este nici un virus sau site xxx, au fost si altii inaintea d/voastra care au vizitat site/ul iata cateva imprestii:

christina r. :
"incredibil, nu ma mai satur sa citesc posturile, simt ca pana acum am dus o viata lipsita de sens, acum mi/am gasit in sfarsit linistea interioara, multumesc celor de la ADC pt munca lor. "

david v.:
"noi metode de a analiza perfomanta unui subiect in urma testelor de activitate a centrilor nervosi vegetativi trifazati. felicitari ADC."

connely p:
" in activitatea mea de moasa  comunala am simtit de multe ori frustrare, atunci cand bebelusii ieseau de/a latul, dar multumita celor de la ADC am descoperit o metoda de a inversa directia de evacuare prin multiplicarea duratei de functionare a ASSRED."

drey s:
"am folosit produsele companiei ADC si acum simt ca am iara o minte sclipitoare fara sa mai incerc sa trec bruneta. parcarea cu spatele a devenit joaca de copiii, multumesc ADC"

bogdan p:
"inainte ma culcam cu sotia ca nu aveam incotro dar acum, multumita celor de la ADC, am descoperit ca doar somnul nu ajuta in aducerea pe lume a urmasilor, multumesc ADC si pt mailurile ce incurajare in care mi se sugera sa folosesc tot ce am de la natura"

......

si acum trecand la lucruri serioase, am orashul ala, dati si voi niste click/uri din cand in cand ca poate creste si promit ca va asfaltez strazile, va dau apa calda si va pun in fiecare intersectie cate o blonda la bara de la semafor. multzam fain, apropo, orice legatura cu firme si persoane reale este pur intamplatoare... pt detalii privind acest produs consultati medicul dumneavoastra dentist sau ginecolog, in functie de modul de utilizare.

admine , da/mi warn macar daca ti/a placut!!

#2
hell_bitch

hell_bitch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 07.03.2008
poate sunt eu prea imbecila dar nu ma prind cum functioneaza chestia si care este mai exact maniera in care se executa acest studiu sociologc? ce variabile (luate de unde) sunt interpretate?

#3
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,434
  • Înscris: 08.12.2006
:roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast:  

PS: chiar că-i minicity :P

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate