Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...
 samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!
 

DESPRE SOACRE

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
201 replies to this topic

#199
Pisica_blanda

Pisica_blanda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 06.02.2008

 CICI&Co, on Apr 19 2008, 16:15, said:

Ah nu, draga mea, aia de-l ia de barbat ar trebui pusa stapana peste tot!


Mergand pe ideea asta, nici tu n-ai niciun drept acolo, ca e casa sotului, nu a ta. :roflmao:

Serios, o umpli de rahat peste tot. Ti-o fi facut zile amare, o fi scorpie...dar e mic copil pe langa tine, pisico draga.  :)

Singuratate placuta.
Darga mea la asemenea vorbe iti pot raspunde pe masura: Multumesc la fel, sa iti fie viata exact dupa sufletul tau! o zi frumoasa iti doresc [si mai multa minte, ca rautate...ai sa dai la tot satul :P ] !

 mianna, on Apr 19 2008, 16:21, said:

just curious: casa in care va veti muta in deceniul viitor (presupunand ca va rezista casnicia pan-atunci :) ) va fi si-a ta ori ba?

daca trebe, caut postul in care spui ca sotul tau strange deja banii la soseta si dau quote, dar deocamdata sper sa ti-l amintesti si fara.
Va fi si a mea doar daca va dori el, altminteri nu! O proprietate se imparte dupa buna vointa proprietarului, cum ea nu e trecuta in acte si nici macar nu a contribuit cu bani la casa asta ...Ce pot sa zic....Macar eu muncesc impruna cu sotul meu la firma pt casa noastra!

#200
eKto

eKto

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 17.04.2008
numai pisica blanda nu esti tu
"si sarac si cu pretentii"



a postat un user, nu mai stiu care, ca te poate ajuta cu o treaba. NU EZITA !

#201
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005
Pisico, dacă citesc tot o să am mai multe argumente să-ți aduc, și voi avea posturi mai lungi ca ale tale.

Știi cum e, vii aici să ceri un sfat. X oameni îți spun să te muți cu soțul să te poți f**e în voie fără să intre soacra peste voi. Dar tu nu, că așa și pe dincolo.  Dacă-ți dă omu un sfat cu vorbă bună, începi să te explici. Când omul începe să insiste, te oftici. Poi mai dă-o-n p**a mea, ce vrei tu de fapt?

#202
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,804
  • Înscris: 13.01.2005
Închis la cerere

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate