Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce a disparut acest produs din...

Orange anunța mariri de preț, iar...

Recomandare casti audio over ear ...

La multi ani @Ann0nyym0us!
 La multi ani @Andrei11161810!

Glume cu si despre Dacii

Ati cumparat de pe acest site? Es...

Gand
 Diametru si "model" teava...

Eroare L3 dezumidificator StarLight

caut si nu gasesc Philips casetofon

Cum trec la noul Google Analytics?
 problema logare pe iCloud si tele...

Ce sa aleg dintre urmatoarele mod...

Carduri microSD comparatie

Spiritism

I Am Legend (2007)

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

apasha

apasha

Member

• Grup: Members

View Postbbobbo, on Mar 22 2008, 14:52, said:

probabil te referi la continuarea lui 28 days later,28 weeks later!
Aha ala e! Il vazusem la cineva fara sa i stiu numele, nici nu stiam ca e continuarea la 28 day later! merci

cartman_sp99

cartman_sp99

Active Member

Prima jumatate de film mi s-a parut destul de reusita, mai ales secventele cu vanatul animalelor salbatice prin mijlocul New York-ului. Sfarsitul este insa dezastros. Pacat de Will Smith care joaca exceptional.

romaximusro

romaximusro

↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

• Grup: Banned
am inteles ca a fost un film similar care se incheie cu disparitia rasei umane si crearea unei noi specii: zombie. Eu unul am fost fascinat de acest film, idea mi se pare foarte tare, insa nu stiu cum au rasolit-o. Pur si simplu. nu pot sa dau explicatii, insa citisem inainte de a vedea filmul de sfarsitul ala cu exterminarea rasei umane & shit. Ce place la acest film cel mai mult e faptul ca se arata viata unui om ramas singur intr-un oras..

Sima2k

Sima2k

Senior Member

• Grup: Senior Members
imi puteti da un PM cu descrierea finalului alternativ pe scurt ? :)  vreau sa stiu daca merita luat :P

M0n0

M0n0

Cinefil

http://www.firstshow...his-is-amazing/

Parias

Parias

Member

View PostM0n0, on Mar 24 2008, 18:46, said:

Hmmm, nu-i asa rau nici sfarsitul ala. Dar se cam bate cap in cap cu titlul. PLus ca e facut , asa pe "comercial"...

visez.trance

visez.trance

Member

Filmul a inceput destul de interesant dar pe masura ce l-am vizionat incepeam sa simt ca pierd o ora jumate din viata mea; m-am intristat cand am vazut sfarsitul pentru ca am stiut ca nu mai pot sa dau timpul inapoi.

Mosotti

Mosotti

Geniu umil

un film idiot cu un titlu cretin si cu un final abominabil

Aceeasi

Aceeasi

New Member

mie mi-a placut f mult filmul. Cel putin imaginile acelea cu New York'ul pustiu :o WTf you never get to see smth like that. Poate ca povestea nu e originala, insa eu am fost impresionata, incat dupa vizionarea lui chiar am inceput sa'mi pun intrebari de genu'... daca s-ar intampla cu adevarat o chestie de genu' si blablabla... Merita vizionat.

Nenea Zap

Nenea Zap

Zuperman

Inseamna ca nu ati vazut Heroes daca nu ati vazut imagini cu new yorkul pustiu :o

M0n0

M0n0

Cinefil

View PostNenea Zap, on Mar 26 2008, 14:46, said:

Inseamna ca nu ati vazut Heroes daca nu ati vazut imagini cu new yorkul pustiu :o
Nici nu se compara...

raceman

raceman

Junior Member

Interesant dar mediocru .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate