Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare tabla acoperis

Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei

Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC
 Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA
 Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€
 ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?
 

Philips 355

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Stegal

Stegal

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,285
  • Înscris: 13.05.2004
scurt si la obiect... care-i faza cu telu asta? merita banii? tinand cont ca de la 1 oct este in oferta orange, cum face pozele? calitativ sau ca naiba ... :puke:

#2
dynamic

dynamic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 08.10.2004
Intrebarea mea ar fi daca este mai performanta camera decat la Alcatel 735? Si daca poate fi comparat cu Alcatel 735? Amandoua sunt la acelasi pret la Orange... si daca stie cineva daca mai este valabila reducerea de 10 dolari pe care o oferea Orange la fidelizare si, daca nu, care ar fi actuala oferta?

#3
Artystul

Artystul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 07.08.2004
din cate am inteles camera  este cif, deci nu te astepta la calitatea pozelor sa fie nu stiu ce.
mai bine incearca un sagem myx5-2 are camera vga si  rezolutie de 640x480, iar diferenta de pret nu e foarte mare.
bafta :peacefingers:

#4
dynamic

dynamic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 08.10.2004
Am citit si forumul despre sagem myx5-2 si cred ca o sa imi iau si eu unul! Ce ma atragea la Philips-ul acesta era faptul ca era totusi mai nou... Poate o sa merg zilele acestea sa vad si eu philipsul la unul din magazinele Orange!

#5
dynamic

dynamic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 08.10.2004
Chiar nu a luat nimeni telefonul asta sa ne spuna si noua doua vorbe despre el? Eu l-am vazut dar nu am avut posibilitatea sa il butonez...

#6
Optiknet

Optiknet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.02.2005

dynamic, on Oct 19 2004, 17:58, said:

Chiar nu a luat nimeni telefonul asta sa ne spuna si noua doua vorbe despre el? Eu l-am vazut dar nu am avut posibilitatea sa il butonez...

<{POST_SNAPBACK}>




ce pot sa iti spun e ca am studiat 355-ul dar nu am vrut sa il cumpar pt ca era blocat in orange. Tin foarte mult la garantie indiferent de telefonul pe care il iau.
In final mi-am luat un Philips 350 (adica modelul cu doar 4096 de culori in loc de 65536 ) , telefon care nu are camera incorporata. A venit intr-o cutiuta frumoasa in care era si o camera atasabila  :coolspeak: Camera de pe 355 are aceleasi proprietati cu camera mea atasabila , deci pot spune ca pozele sunt 640 x 480 , dar trebuie sa ai ceva lumina (preferabil naturala) ca sa poti face o poza.

In sfarsit am reusit sa fac rost si de cablul de date. Daca intereseaza pe cineva acest cablu astept mail la [email protected].

Voi atasa o poza facuta cu Philips 350 .
Attached File  trupa.jpg   43.05K   118 downloads

si poza cabluluiAttached File  CADPHI350OR.jpg   18.52K   64 downloads

#7
nuit

nuit

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.04.2005
vreau si eu un cablu de date pt philips 350. cu cat il dai?

#8
nuit

nuit

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.04.2005
te lauzi ca ai cablul pt philips 350 dar nu vrei sa spui cu cat il dai... :angry:

#9
Mezz

Mezz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 03.05.2005
yo am avut din asta si dupa 3 zile l-am vandut..are camera CIF..pozele se vad bine pe ecranul ala mititel :)) ..insa meniul mere in reluare ...ceea ce mi-a placut e k am comparat o melodie care era si pe un SE T230 si se auzea mult mult mult mai fain ..insa tot la T230-ul meu raman :D

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate