Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 

Feriti-va de Policlinica cu Plata Batistei!

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Stan P.

Stan P.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 368
  • Înscris: 03.10.2006
Relatari la prima mana din acest cimitir al dinozaurilor (majoritatea medicilor sunt fosile senile si iresponsabile):

- se duce omul acolo cu o iritatie genitala, iar doctorita (in curand ii vom da si numele), dupa ce nu-l poate trata si-i zice ca probabil n-are nimic, ii  mai si spune senina sa incerce sa aiba contact fara prezervativ, sa vada ce se intampla (aici el ar fi vrut sa-i zica: "Pai va zic eu ce se intampla, dna dr.: imbolnavesc partenera, care ma da in judecata pt raspandire de boli transmisibile sexual (ca e caz penal), eu pe dvs., si suplimentar va iau si mortii-n p***, asa, ca un capriciu!").

- se duce o tanara dsoara cu gripa, iar 80% dintre intrebarile "doctoritei" (o cheama Visan) se refera nu la boala, ci la patronul dsoarei, in ce relatii e cu el, ca fetele din ziua de azi si-o trag cu patronii pt avantaje etc etc etc. Si la final i-a prescris codeina.

- cand consultatia costa 450.000 lei, sub nicio forma fosila de la ghiseu nu mai da inapoi 50.000 (apropo, se cheama furt).

Mai mult nu mai scriu din respect pt spatiul de stocare al serverului :)

#2
adrianboy

adrianboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 15.02.2006
Corect, niste fosile in policlinica aia.

Pe vremea lu' Ceasca era foarte populara, avea cativa medici foarte buni, plus ca e la 2 pasi de mine. Prin vara trecuta am avut de facut niste analize si mi-am spus ca e aproape si sa merg tot acolo. Am fost socat vazand starea deplorabila in care e cladirea si cabinetele, arata exact la fel cum arata si pe vremea lu' raposau', ma rog, vopseaua mai coscovita etc. etc. Cam pustie, pe vremuri se faceau cozi acolo. Tanti de la informatii o acritura...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate