Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

curierat ieftin si rapid

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
viorel0202

viorel0202

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.02.2008
salutare,
am citit cam tot ce ati scris despre firmele de curierat din romania...si nu ma surprinde nimic.....
marea probleme a firmelor de curierat sunt CURIERII....care vreau sa va spun ca sunt sub orice critica la majoritatea firmelor....nu stiu care sunt criterile sa te angajezi la o astfel de firma..dar lasa mult de dorit atitudinea lor....
am lucrat cu fan mare parte, dar ca orice roman pur sange..dupa ce isi face treaba 2-3 sapt incep sa-si ia lumea in cap....considera ca daca lucrezi numai cu ei pot sa vina cu rambursurile dupa 4-5 zile...e ceva interesant nu.....
am renuntat la ei cam de o luna si ceva....piata e mare am de unde sa aleg....acum am spus sa aleg o firma noua..."norocul lor" daca pot sa spun asa ca mi-au trimis pe mail oferta lor...de unde au avut mailul meu habar nu am...cert este ca sunt foarte seriosi si foarte civilizati...ii cunosc de o luna si vreau sa va spun ca si acum mi se adreseaza cu domnule....cei de la fan dupa 2-3 livrai eram "tu"....oricum pana acum jos palaria le-am spus si altor colaboratori despre ei sper sa o tina tot asa....din pacate firma lor, friend courier, se numeste...lucreaza doar in bucuresti....
nu vreau sa le fac reclama, dar credeti-ma dupa ce lucrezi cu curieri mitocani si vine o astfel de firma....ramai fara cuvinte...

sper sa o tina tot asa....si atat timp cat isi fac treaba au tot respectul meu si sincer au numai de castigat....
bravo Friend Courier......
:coolspeak:

#2
danisb

danisb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 07.01.2008
toti au fost la fel la inceput.
timpul le rezolva pe toate.. vom vedea mai tarziu cat de ieftini si rapizi sunt, cand vor creste foarte mult nr de expeditii.. cand vor trebui sa angajeze pe banda rulanta, cand vor pune oameni sa faca treaba fie cu capul, mana , fundul sau piciorul, numai sa o faca.. atunci mai vorbim

Edited by danisb, 21 February 2008 - 20:46.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate