Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 

Cine a facut vreodata un proiect de fonduri europene?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
alvis

alvis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 02.04.2005
Am nevoie de un proiect pentru fonduri europene. Am fost la curs, l-am priceput, l-am inteles, cu  Scop, Obiective, Actiuni, Subactiuni, grafice Gant, resurse, etc, dar timpul in care il am de facut e f scurt si mai am si o meserie careia trebuie sa ii fac fata...
Am cautat pe referat.ro, e-referate.ro, am cautat cu Google si nu am gasit. Imi trebuie si mie, va rog mult, pt cine a facut vreodata, un proiect de fonduri europene, sa zicem ca vreau sa iau bani pt o pensiune turistica sau o ciupercarie sau pt reintegrarea puscariasilor in campul muncii... e imposibil sa nu fi facut cineva asa ceva...
VA rog!

#2
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
tu ce vrei de fapt? :huh:

#3
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
numai el stie, c-a postat si la generalitati si probabil si pe la M & B
probabil ii trebuie pentru un exam si habar nu are sa-l faca
sau probabil chiar ii trebuie un proiect si-l vrea pe moca
lasa-l sa viseze ;)

#4
alvis

alvis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 02.04.2005
pe vremea mea se invata la scoala ca poporul roman este unul ospitalier, bun la suflet, cald si primitor... dar pe atunci nu exista televiziunea si internetul si "plenitudinea de sine"...
lasand la o parte izul de ingamfare care incepe sa se simta in acest post, iata ce imi trebuie: daca cineva a facut pt scoala un asemenea proiect sau a beneficiat de-a lungul timpului de bani europeni pe proiecte phare, vreau un model pe baza caruia sa imi lucrez si eu proiectul.

#5
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
deci vrei ori de la cineva care a dat o gramada de bani pentru un proiect ori de la cineva care a muncit pentru un asemenea proiect nu?
keep dreaming! ;)

#6
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,432
  • Înscris: 08.12.2006
Uite o idee aici  :P

#7
alvis

alvis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 02.04.2005

View Postkappa_man84, on Feb 19 2008, 11:10, said:

deci vrei ori de la cineva care a dat o gramada de bani pentru un proiect ori de la cineva care a muncit pentru un asemenea proiect nu?
keep dreaming! ;)

Da, vroiam un ajutor de la cineva... chair ca keep dreaming... doar suntem in Romania anilor 2008, nu?
Rezolvat, multumesc mult tuturor...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate