Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

INTERBRANDS Suceava

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
platonn

platonn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.02.2008

View Postfloraur, on Mar 7 2008, 23:13, said:

Ce arogant prost crescut!
Ti-ai facut un cont si te-ai asezat undeva sus de unde te dai rotund, fara sa citesti atent ce am scris eu acolo...
Cine a spus mai profesionistule ca sunteti morti de foame?! Eu nu imi permit sa fac astfel de aprecieri. Pai semnale de alarma nu se dau pe forumuri pe care nu le citeste cine trebuie. O sa vezi tu ca niciodata nu o sa se sesizeze nimeni la o astfel de abordare lipsita de eleganta... Problemele se rezolva in scris si la obiect, nu asa cu tupeul asta al tau obraznic.

Auzi la el FGM... parca ar spune Industrie Aerospatiala, ce crezi tu ca este diferit in acest mediu decat in vanzari in general?!

Domnilor acesta este un forum public, in care fiecare individ isi poate expune parerea... fie ca va convine fie ca nu. In cazul in care insistati si purtati un dialog privat, sunteti liberi sa folositi mesageria privata.


View PostTIC, on Mar 7 2008, 23:22, said:

nu te supara pe mine, da' sunteti prosti rau, daca nici macar urechi de auzit si minte de inteles nu aveti sa va dati seama cand primiti un sfat de bine sau cand cineva va spune cum sa va aparati drepturile!
daca tu ai fi mai destept nu ai generaliza
:D

#20
Mihaitza07

Mihaitza07

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 29.08.2007
B 58 RET SI B 76 FUD sunt cei mai tari din Interbrands ( bucuresti ) !!! :ph34r:  :first:

#21
lucahalasanu

lucahalasanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.03.2008
Imi place! ati inceput cu asm suceava ca sa ajungeti la care masina e mai tare !

Tipic loser-ilor !

#22
Makiavelly

Makiavelly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.01.2007

View Postjusti_, on Feb 16 2008, 07:40, said:

Am plecat de ceva timp din filiala Interbrands de la Suceava si tot mai am cosmaruri din cauza unui nenorocit de ASM care a distrus totul in filiala noastra. A distrus echipa, vanzarile, relatiile cu clientii,............TOT, si ma intreb de ce nu ia nimeni masuri. De ce nu se intreaba nimeni din cei de sus, de la Bucuresti, de ce in aprox. 7 luni s-au schimbat aproape 2 echipe de pre-selleri?????? De ce nu-l dati afara d-lor pe acest vierme de ASM care nu stie altceva decat sa stea la birou si sa dea ordine prin telefon fara sa cunoasca situatia din teren? E normal ca atuni cand ai 2 rute descoperite sa stai in birou si sa stresezi pe altii in loc sa iesi pe teren sa rezolvi problemele macar a clientilor de top? E strigator la cer d-lor!!!!!
Nu stiu ce sa mai zic, imi pare sincer rau, am pus mult suflet in aceasta companie si imi pare rau cand vad cum se duce asa usor in jos din cauza unor "manageri" incompetenti.
Asa ca fratilor, fugiti de Interbrands Suceava cel putin cat mai e lasat acest ASM "Lica" sa-si faca de cap!

Ai plecat de buna`voie sau ai fost dat afara?

#23
lucahalasanu

lucahalasanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.03.2008

View PostMakiavelly, on Apr 2 2008, 20:51, said:

Ai plecat de buna`voie sau ai fost dat afara?

Cum poti pune intrebari de astea? Bineinteles ca "a plecat de buna voie" :-))

#24
kemi_s

kemi_s

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.05.2008
Intrebarea mea dragilor este,credeti ca mai exista vreo filiala in care sa fie bine?Unde sunt acei oameni de calitate cu care am fost invatati atunci cand am venit prima data in IBR ,cineva intreba daca colegul de mai sus i-a pus in tema pe ,,mai marii de la Bucuresti",chiar credeti ca ei nu stiu ce se intampla?Dar oare cine i-a promovat pe acestii inepti (scuzati sinceritate) gen Lica Cosovan(suceava),Catalin Orasteanu(Bucuresti), Sorin Bogdan(Constanta),si cate alte filiale or mai fi in aceasta situatie.Pe vremea cand inca mai era Gabi Decu la Procter am avut o discutie cu el privitoare la aceste aspecte si raspunsul a fost,, noi nu suntem in masura sa ne judecam sefii" tocmai de la el a fost un raspuns neasteptat ,aveam un mare respect pentru acest om ,la vremea respectiva am crezut ca este cel mai corect om din companie,din pacate m-am inselat ,sau poate ca nu... si a fost doar o greseala a lui caci este totusi om.La vremea respectiva mi-a replicat ca nu isi pun intrebari daca unui Asm ii pleaca un om sau 2 ci dupa ce pleaca 4-5 la Constanta de atunci au pleca vreo 10 dar Asm e tot unul care spunea ,,merchandises cu privirea" concluziile le trageti voi. :raygun:  :raygun: si care atunci cand face o prezentare o trimite mai departe s-o aprobe Ciprian Frates care intradevar stie meserie nota 10 dar ar trebui sa-si gaseasca oameni mai competenti pe care sa-i sustina nu acesti ....sincer INTERBANDS  nu va mai fi niciodata ce a fost,si din pacate singura care pierde este compania ,isi pierde oamenii de valoare si pierde teren in fata altor firme ,mai mici dar care stiu sa-si pastreze oamenii ,sa- i aprecieze.
Eu din pacate privesc cum se afunda si sincer regret anii in care exista acel spirit de echipa ce ne unea pe toti indiferent in ce filiala lucra si care ne facea sa fim  mandri ca lucra la Interbrands.PACAT

#25
serbanica

serbanica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 21.09.2004

View Posttaedeum, on Mar 7 2008, 23:20, said:

Mai nene Floraur...am impresia ca tu n-ai inteles de fapt ce am vrut noi sa spunem aici. Nu stiu daca ai lucrat vreodata in vinzari sau ai habar cu ce se maninca vinzarile in domeniul FGM, dar cea ce urmarim noi aici nu este obtinerea vreunui avantaj material de pe urma acestei firme (Interbrands)... (poate tu ai timp sa umbli prin tribunale). Noi nu suntem muritori de foame nici nu am ajuns la mila vreunei firme, oricare ar fi ea. Am vrut sa tragem un semnal de alarma persoanelor de decizie din IBR la ceea ce se petrece in filiale, poate alti viitori agenti la aceasta firma nu vor mai avea norocul sa dea peste aceleasi specimene de asa-zisi sefi de care am avut noi parte si care, sincer, nu au ce cauta in acele functii, incapabili fiind de a conduce o echipa de 2 oameni, daramite a coordona o intreaga filiala.
Daca tot n-ai legatura cu subiectul, pe care noi il discutam concret si in cunostinta de cauza (fapte traite pe propria piele), macar nu te amesteca si vorbi din carti... parerea mea

poate ma bag ca musca dar imi asum eventualele reprosuri. ce inseamna FGM ca la urechile mele nu a ajuns pana acum o asemenea denumire. am cautat ceva pe google si mi-a returnat Female Genital Mutilation.
daca ai vrut sa spui FMCG ar fi o treaba dar FGM nu suna a industria in care lucrati voi.

#26
spe

spe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 13.02.2006

View Postserbanica, on May 22 2008, 12:56, said:

poate ma bag ca musca dar imi asum eventualele reprosuri. ce inseamna FGM ca la urechile mele nu a ajuns pana acum o asemenea denumire. am cautat ceva pe google si mi-a returnat Female Genital Mutilation.
daca ai vrut sa spui FMCG ar fi o treaba dar FGM nu suna a industria in care lucrati voi.

Sunt super pregatiti agentii, de fapt agentul frustrat care tot face useri noi si mai scrie cate ceva.

:lol:  Esti chiar culmea, Fast Goods Moving inseamna, nu-i clar? Sau, daca tot e vorba de Suceava, aici exista o firma de paza numita FGM... Ar putea fi si F*ck the General Manager...

Fratilor, tineti-ma, am interviuri in cam o luna, si daca majoritatea candidatilor din SV sunt de astia cu experienta in "fgm" am pus-o, ma las de treaba <_<

#27
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004

View Postspe, on May 22 2008, 16:04, said:

Fratilor, tineti-ma, am interviuri in cam o luna, si daca majoritatea candidatilor din SV sunt de astia cu experienta in "fgm" am pus-o, ma las de treaba <_<
nu cred ca te lasi de treaba...

#28
primul.contact

primul.contact

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 464
  • Înscris: 26.03.2007
M-a sunat azi un tip da la Interbrands pentru interviu pentru postul de Key Account Executive&Distribution Account Manager...dar dupa ce am citit pe acest forum am dubii sa ma duc! Stie acum cineva care mai este treaba pe la Interbrands Suceava?? Multumesc mult!

#29
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004

View Postprimul.contact, on Jun 23 2008, 17:02, said:

M-a sunat azi un tip da la Interbrands pentru interviu pentru postul de Key Account Executive&Distribution Account Manager...dar dupa ce am citit pe acest forum am dubii sa ma duc! Stie acum cineva care mai este treaba pe la Interbrands Suceava?? Multumesc mult!
mergi pe nervii tai...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate