Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Facilitati NOI

- - - - -
  • Please log in to reply
172 replies to this topic

#127
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005
Report se foloseste pentru altceva!! In cazul discutat aici, un PM la moderatorii ariei respective este mai potrivit.

#128
twism007

twism007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 929
  • Înscris: 14.09.2007
Reclama is back??
tocmai cand ma obisnuisem fara :huh:

#129
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View Posttwism007, on Feb 21 2008, 21:17, said:

Reclama is back??
tocmai cand ma obisnuisem fara :huh:

Nu o sa stea mult.. a aparut o comanda din neant :)

#130
CoBr4

CoBr4

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 07.06.2005

Quote

Report se foloseste pentru altceva!! In cazul discutat aici, un PM la moderatorii ariei respective este mai potrivit.

PM-ul/Reportul oricare dintre ele.

#131
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postqueensoft, on Feb 21 2008, 20:58, said:

Report se foloseste pentru altceva!! In cazul discutat aici, un PM la moderatorii ariei respective este mai potrivit.

nu ai inteles: ideea e ca cei care isi vand de exemplu masina pe auto de obicei nici nu mai trec pe sp decat cand vor mai vinde altceva....e, aia nu o sa stea sa dea report sau pm ca nu prea au ei chef de asa ceva si uite asa bursa devine o arie intoxicata de anunturi expirate & so on...
faceti cum vreti, dar un moderator al unei arii cam asta ar trebui sa faca: sa inchida un topic cand se vinde produsul, sa stearga offtopicul si sa dea warn celor rai :drac:

#132
CoBr4

CoBr4

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 07.06.2005
Sa stii ca nu e asa, multi imi dau PM sa le inchid topicul. In celelalte cazuri le inchid eu cand le observ. Oricum offtopic dupa ce se incheie vanzarea nu prea este, plus ca nu se contorizeaza posturile.

#133
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004

View Postqueensoft, on Feb 21 2008, 20:58, said:

Report se foloseste pentru altceva!! In cazul discutat aici, un PM la moderatorii ariei respective este mai potrivit.
cand vrei ceva sa se intample sigur si cat de repede, dai report, pt ca reportul ajunge sigur la toti moderatorii ariei si eventualii supermoderatori care sunt subscrisi la aria respectiva. daca dai pm l aun mod, risti ca ala sa fie plecat in concediu sau mai situ u ce si sa intre pe forum in x zile. deci tot degeaba.

#134
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postkappa_man84, on Feb 21 2008, 21:51, said:

nu ai inteles: ideea e ca cei care isi vand de exemplu masina pe auto de obicei nici nu mai trec pe sp decat cand vor mai vinde altceva....e, aia nu o sa stea sa dea report sau pm ca nu prea au ei chef de asa ceva si uite asa bursa devine o arie intoxicata de anunturi expirate & so on...
faceti cum vreti, dar un moderator al unei arii cam asta ar trebui sa faca: sa inchida un topic cand se vinde produsul, sa stearga offtopicul si sa dea warn celor rai :drac:

Multumim de propuneri si sesizari.

#135
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007

View PostCourage, on Feb 14 2008, 13:50, said:

Ne uitam si noi, vedem cam ce doreste lumea si daca se poate si consideram ca ajuta, atunci incercam sa implementam.

Poate organizati o "tombola" (se extrage aleator un user cu > 2000 posturi) intitulata "Moderator pentru o zi"

Atunci sa vezi necazuri.

Edited by C.F.S., 22 February 2008 - 11:20.


#136
kretzu77

kretzu77

    Custom title

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,443
  • Înscris: 06.06.2006

View PostC.F.S., on Feb 22 2008, 11:20, said:

Poate organizati o "tombola" (se extrage aleator un user cu > 2000 posturi) intitulata "Moderator pentru o zi"
ar fi ceva
poate se pune premiu la thanks-urile astea
:D

#137
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
nu poate ca sigur. voi chiar nu urmariti discutiile de la inceput? :huh:

#138
toaderfl

toaderfl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 27.12.2006
La 'bursa' faceti loc si la o rubrica de 'imobiliare' ca innebunesc  cand vad ca eu vreau sa vand un teren de 150000 de euro si unu' vrea sa vanda un birou de 1000000 de lei vechi, altii ochelari de soare, tigla,etui de piele, tablouri, parfumuri si alte nimicuri. Cred ca imobiliarele merita un subforum propriu. Multumesc

#139
toaderfl

toaderfl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 27.12.2006

View Posttoaderfl, on Apr 15 2008, 21:43, said:

La 'bursa' faceti loc si la o rubrica de 'imobiliare' ca innebunesc  cand vad ca eu vreau sa vand un teren de 150000 de euro si unu' vrea sa vanda un birou de 1000000 de lei vechi, altii ochelari de soare, tigla,etui de piele, tablouri, parfumuri si alte nimicuri. Cred ca imobiliarele merita un subforum propriu. Multumesc
  
niciun raspuns??????????

#140
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View Posttoaderfl, on May 13 2008, 11:11, said:

niciun raspuns??????????

Se va rezolva... putintica rabdare :) E o solutie mai deosebita, deci si durata de asteptare va fi ceva mai mare... sry!

#141
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
http://forum.softped...howtopic=350668

Daca tot se lucreaza...

Edited by crysty2k5, 13 May 2008 - 17:54.


#142
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Un mic bug:

Attached File  untitled.JPG   59.99K   92 downloads

#143
pstdgt

pstdgt

    Monseurizat

  • Grup: Administrators
  • Posts: 5,849
  • Înscris: 06.02.2002
Nu e bug, e setara de timezone (My Controls -> Board Settings)

#144
alexcrist

alexcrist

    Watchdog

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,305
  • Înscris: 02.02.2006
Sincer, nu cred ca e de la timezone.

La fel patesc si eu, iar la setari am pus corect (+2). Faza interesanta e ca nu mereu imi afiseaza cu decalaj de o ora, ci numai cateodata (iar cateodata afiseaza corect). :mellow:


EDIT: Uite exemplu clar acum (nu am facut screen-shot, totusi). Am intrat, am umblat pe cateva pagini, arata 11:34PM (e ora 12:34). Dar la ultimul refresh, cand am postat mesajul asta, ora e afisata corect (12:37PM)

Edited by alexcrist, 22 May 2008 - 11:39.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate