Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Noul Softpedia

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
286 replies to this topic

#271
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
apasa fast reply, jesus christ...

#272
Bertino

Bertino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 02.09.2003
ah, scuze, chiar nu l-am observat! imi retrag prima acuza... dar a doua tot ramane valabila !!!

#273
Mi_

Mi_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 917
  • Înscris: 13.07.2002
De fiecare data când scriu C U R A N D, la postare se transforma automat în F U N D A N D.

Mi se pare un pic penibil, si total inutil chiar si daca as scrie C U R.

#274
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001

Mi_, on Sep 17 2004, 15:29, said:

Mi se pare un pic deplasat ca la +500 posturi sa fii "Junior Member". Nu puteti revizui un pic sistemul ?

<{POST_SNAPBACK}>


nu inteleg care este problema ta de fapt ? ai nevoie de posturi, de titluri ? Esti ceea ce esti, iar pe SP daca ai facut 500 de posturi esti junior.


The|SpAwN, on Sep 17 2004, 18:17, said:

Mie personal nu-mi place defel... inainte - poate ma repet - chiar imi facea placere sa ma plimb pe site si pe forum deoarece aratau bine si foarte usor de utilizat... acum ca sa vezi ce e nou pe site tre sa te holbezi juma de ora... si faza cu most downloaded.. nu cred ca e mai important care program e downloadat cel mai mult decat ce e nou... in fine.. parerea mea...

  Nici culorile nu-mi plac... albastrul ala Skyblue arata bestial... asta e prea sters...

  Iar in legatura cu forumul... faza nasoala e ca exista tooltips-uri la smiles-uri..

  Daca as putea alege as ramane cu sigurantza la cel vechi - era mai shic : :P  ... dar asta e... e doar o parere asa ca nu-mi saritzi in cap :P

<{POST_SNAPBACK}>


Schimbarea s-a facut. Adaptati-va !

Lucrurile se vor imbunatati pe parcurs, incercati sa evitati pozitia de Gica Contra.

NU SE MAI SCHIMBA INAPOI !

#275
Mi_

Mi_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 917
  • Înscris: 13.07.2002

EndLess_Point, on Sep 19 2004, 17:07, said:

nu inteleg care este problema ta de fapt ? ai nevoie de posturi, de titluri ? Esti ceea ce esti, iar pe SP daca ai facut 500 de posturi esti junior.
Nu am nevoie de titluri, daca tie ti se pare logic sa fii denumit "junior" cu 500 de posturi, eu n-o sa stau sa te contrazic.

Era doar o observatie. Poti s-o uiti.

#276
danchitu866

danchitu866

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,800
  • Înscris: 06.12.2003
- hmm.. ce sistem mai e de cookies ca trebuie sa dau log in de vreo 3 ori pe zi.. what can i do?

- AI COOKIE? Ma indoiesc.... la noi merge perfect sistemul de logare.



Well.. nivelul de securitate la IE este setat pe medium pt Internet, iar la privacy tot pe medium, la advanced chiar am pus softpedia.com la always allow...

Ce pot sa fac ca e o prostie sa ma loghez mereu !?!  :cursing:

#277
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Evident, sa setezi allow ALL cookies. Imi place ca multa lume isi baga nasul in setari f importante fara sa aiba nici macar cea mai mica ideea de ce face...
Apoi, invariabil, urmeaza injuraturile la adresa site-urilor...

#278
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Poate ai ceva in calculator care-ti sterge cookie-urile?

#279
The|SpAwN

The|SpAwN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 09.07.2002
Hai ma Bertino nu vezi ca nu da nimeni nici un sfantz pe parerile noastre de utilizatori ?

Totusi... pacat... atzi stricat ceva super misto... ata e... cat timp sunt afisate destule nu conteaza daca utilizatorul nu intelege nimik din ce e acolo...

#280
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,663
  • Înscris: 26.11.2001

The|SpAwN, on Sep 20 2004, 08:10, said:

Hai ma Bertino nu vezi ca nu da nimeni nici un sfantz pe parerile noastre de utilizatori ?

Totusi... pacat... atzi stricat ceva super misto... ata e... cat timp sunt afisate destule nu conteaza daca utilizatorul nu intelege nimik din ce e acolo...

<{POST_SNAPBACK}>


Faptul ca tu ai probleme de adaptabilitate este doar problema ta.

Nu exista script de forum ideal, ci doar real.

Toate doleantele au fost trimise la suportul tehnic.

#281
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

The|SpAwN, on Sep 20 2004, 08:10, said:

Hai ma Bertino nu vezi ca nu da nimeni nici un sfantz pe parerile noastre de utilizatori ?

Totusi... pacat... atzi stricat ceva super misto... ata e... cat timp sunt afisate destule nu conteaza daca utilizatorul nu intelege nimik din ce e acolo...

<{POST_SNAPBACK}>


Hai ma The|SpAwN... nu vezi ca te aberezi? :notangel:

#282
mrproper

mrproper

    10 ani de Softpedia...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,063
  • Înscris: 13.11.2002
Eu am avut probleme cu cookies da era din cauza ca s-a stricat proxy, nu le trimitea. Mai sunt si alte programe care blocheaza cookies. Pot sa spun ca mam obisnuit cu noile culori DAR la stiri contrastul este cam mic. Este mai mic pe fundal deschis decat pe fundalul mai inchis. (sunt celule cu fundal alternativ nuantat)

#283
theInstaller

theInstaller

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 22.04.2003
Un mic bug: tooltipurile sunt decalate fata de titluri la "RECOMMENDED PROGRAMS IN THIS CATEGORY" respectiv "MOST POPULAR PROGRAMS IN THIS CATEGORY "

Attached Files

  • Attached File  bug.gif   4.22K   49 downloads


#284
danchitu866

danchitu866

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,800
  • Înscris: 06.12.2003

Cătălin, on Sep 19 2004, 22:03, said:

Evident, sa setezi allow ALL cookies. Imi place ca multa lume isi baga nasul in setari f importante fara sa aiba nici macar cea mai mica ideea de ce face...
Apoi, invariabil, urmeaza injuraturile la adresa site-urilor...

<{POST_SNAPBACK}>



"evident" ? Dar ce e asa evident? Vad ca pe toate windowsurile XP pe care m-am uitat sunt pe medium. Nu-mi amintesc sa fi umblat la ele, n-am programe sa-mi scoata cookieurile. Cu setarea asta f importanta a mers f bine forumu vechi, asta nou vrea "all" -> de unde sa stie saracii useri care-si baga nasu' in NIMIC ?? a.. si am uitat mai si injura site-urile, de parca nu ar cere ajutor pe ele..

anyway.. NO COMMENT! 10X DE REPLY!

#285
Neil

Neil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 18.09.2003

Courage, on Sep 15 2004, 11:31, said:

Gata
Titlurile duc catre Last unread post
Patratelele duc la Last post !

<{POST_SNAPBACK}>


Courage, on Sep 20 2004, 10:20, said:

Toate doleantele au fost trimise la suportul tehnic.

<{POST_SNAPBACK}>


iar au disparut patratele (de tot!) si linkurile, de la [subscriptions] care duc la Last unread post... :(
oare a fost trecuta si asta la doleante catre suportul tehnic... sper ca da...

#286
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

dantheboy, on Sep 20 2004, 15:58, said:

"evident" ? Dar ce e asa evident? Vad ca pe toate windowsurile XP pe care m-am uitat sunt pe medium. Nu-mi amintesc sa fi umblat la ele, n-am programe sa-mi scoata cookieurile. Cu setarea asta f importanta a mers f bine forumu vechi, asta nou vrea "all" -> de unde sa stie saracii useri care-si baga nasu' in NIMIC ?? a.. si am uitat mai si injura site-urile, de parca nu ar cere ajutor pe ele..

anyway.. NO COMMENT! 10X DE REPLY!

<{POST_SNAPBACK}>


Nici un forum nu a mers la mine fara sa dau "Accept ALL Cookies"... Tu poate esti mai special  :D

#287
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
OK. Zona de scuipat for free in noi se inchide. Cine are vreo problema sa deschida la feedback un thread in care sa explice CLAR si CIVILIZAT ce problema are si noi vom incerca sa o rezolvam.

THANK YOU for NOTHING!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate