Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 

Produse ZEPTER...

- - - - -
  • Please log in to reply
139 replies to this topic

#19
zepter

zepter

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.02.2008

 Monitox, on Jan 28 2008, 13:39, said:

Si preturi :) Ca niciodata nu am inteles de ce sunt atat de .. "ascunsi" :)
Buna ziua!De exemplu setul Quadra care este excelent pentru prepararea fripturii si concomitent a garniturii are pret incepind de la 400 euro,fiind la oferta luna aceasta,se acorda un cadou-un alt vas

#20
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,086
  • Înscris: 07.07.2006
Zepter nu face numai cratiti, io de exemplu am chestii luate de la ei, si nu e vorba de vase. Am un aparat de curatat cu aburi, care e bun, face aburi, are accesorii calumea, si un bioptron, aparat terapeutic cu lumina nustiudecare, care da rezultate bune. deci n-am de ce sa ma pling, nu am fost inselat in ateptari. Folosesc ambele aparate destul de des, nu stau degeaba sa se prafuiasca in cutie.

#21
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007
Mie teflonul mi se pare cea mai bunã invenþie în domeniul vaselor – prãjit orice fãrã strop de ulei.

#22
karali

karali

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.02.2008
Buna! Am vazut ca exista la zepter un aparat care purifica aerul din incapere, omoara microbii,etc si as vrea sa stiu cat costa sau daca mai are cineva sa stiu daca merita

#23
zepter

zepter

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.02.2008

 karali, on Feb 13 2008, 21:51, said:

Buna! Am vazut ca exista la zepter un aparat care purifica aerul din incapere, omoara microbii,etc si as vrea sa stiu cat costa sau daca mai are cineva sa stiu daca merita
Buna!Pretul aparatului este de 450euro.Poate fi achizitionat si in rate fara dobanda doar cu buletinul!

#24
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Produse de nota 10 :) mama o luat acu 6-7 ani doua vase Zepter si acuma is ca noi ce-i drept or fost cam scumpe da merita toti banii

#25
Astrul

Astrul

    PHD in fiare si betoane

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,542
  • Înscris: 10.05.2007

 zepter, on Feb 13 2008, 22:08, said:

Buna!Pretul aparatului este de 450euro.Poate fi achizitionat si in rate fara dobanda doar cu buletinul!
Vreau si eu 3 de ciorba. D-alea cu capac, oale minune. Numai ca buletinul mi-a expirat, trebuie sa-mi fac altul sa-mi dati oalele sau merge si cu asta ca adresa nu mi-o schimb.

#26
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
bazate rau oalele astea. facea vara-mea demonstratii si a tinut una si la noi prin 92 :lol: erau numai 2000 de marci. cine avea atunci 2000 de marci era pe pielea lui. maica-mea a primit un cacacel mic din inox pentru ca a fost gazda buna :roflmao:

ah, daca nu ma insel in citeva saptamini n-a vindut nici o oala si s-a lasat de meserie. sa vinzi oale zepter de 2000 de marci in 92. in hunedoara :lol:

#27
coffebar

coffebar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 13.02.2008

 karali, on Feb 13 2008, 21:51, said:

Buna! Am vazut ca exista la zepter un aparat care purifica aerul din incapere, omoara microbii,etc si as vrea sa stiu cat costa sau daca mai are cineva sa stiu daca merita


e injur de 400E, si din cate stiu se merita, PM daca te intereseaza.

Edited by coffebar, 14 February 2008 - 13:56.


#28
zepter

zepter

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.02.2008
[quote name='Astra_rullz' date='Feb 13 2008, 23:57' post='4082123']
Vreau si eu 3 de ciorba. D-alea cu capac, oale minune. Numai ca buletinul mi-a expirat, trebuie sa-mi fac altul sa-mi dati oalele sau merge si cu asta ca adresa nu mi-o schimb.
[/q
Buna seara!Va invit la o prezentare de produse la sediul firmei pe data de19.o2(marti)ora17.45,sau va pot prezenta produsele chiar la dumneavoastra acasa!
Inteleg ca doriti un set care are un pret mult mai avantajos decat daca a-ti cumpara vas cu vas separate,in plus beneficiati si de alte avantaje ale lunii in curs!
Astept confirmarea dumneavoastra vis a vis de invitatie!

#29
trustmygod

trustmygod

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 939
  • Înscris: 25.09.2006

 zepter, on Feb 14 2008, 20:00, said:

Buna seara!Va invit la o prezentare de produse la sediul firmei pe data de19.o2(marti)ora17.45,sau va pot prezenta produsele chiar la dumneavoastra acasa!
Inteleg ca doriti un set care are un pret mult mai avantajos decat daca a-ti cumpara vas cu vas separate,in plus beneficiati si de alte avantaje ale lunii in curs!
Astept confirmarea dumneavoastra vis a vis de invitatie!

  Buna seara! Va anuntam pe acesta cale ca pe coformistul contactat il doare in teava de produsele voastre.

#30
aglocoexpert

aglocoexpert

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 01.03.2007
Am fost si eu la o prezentare Zepter. Ma impresionat Bioptron-ul si Vacsy-aparatul de vidat.
Eu zic ca in general sunt ok produsele.
Pretul e un pic c-am mare dar sunt produse unice in felul lor.
Ex. Bioptron-470 euro

#31
"BandiT"

"BandiT"

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,226
  • Înscris: 24.07.2007
as fi interesat de un bioptron!
se poate sa-mi oferiti niste date tehnice, indicatii/contraindicatii etc?

Edited by "BandiT", 06 March 2008 - 19:19.


#32
afterdark

afterdark

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 30.12.2002
Ai mei si-au luat Bioptron (modelul cel mai mic) si o oala de facut mancarea la aburi (oala asta a fost 225E). Desi nu sunt de acord cu preturile lor (exagerate) trebuie sa recunosc ca pestele,cartoful si morcovul facute la abur dupa (doar) 15 min aveau un gust special (foarte adevarat). Dar asta a fost la prima proba, mai revin cu detalii dupa ce testez personal ulceaua. Ma mai intereaseaza si un aparat de vidat alimentele. Am vazut ca mai fac si altii chestii deastea (Laica, Braun). Inca studiez si momentan inclin spre niste vase cu pompa de vid manuala de la Laica (1,5 mil). Mai vedem. See ya!
Si cautati cu incredere pe net ca de aia s-au inventat ochelarii Google!

#33
adrian-cristian

adrian-cristian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.03.2008
Buna tuturor,

Sunt utilizator vechi de produse Zepter si sunt destul de multumit.

Acum insa am o problema cu bioptronul: nevasta-mea l-a folosit intensiv si...

Stie cineva adresa service-ului Zepter pt. asa ceva ?

Multumesc anticipat

Adrian-Cristian

Scuze. N-am precizat ca sunt din Bucuresti.

#34
zepter

zepter

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.02.2008

 adrian-cristian, on Mar 10 2008, 15:22, said:

Buna tuturor,

Sunt utilizator vechi de produse Zepter si sunt destul de multumit.

Acum insa am o problema cu bioptronul: nevasta-mea l-a folosit intensiv si...

Stie cineva adresa service-ului Zepter pt. asa ceva ?

Multumesc anticipat

Adrian-Cristian

Scuze. N-am precizat ca sunt din Bucuresti.
Buna seara!Zepter International Bucuresti
Bld Unirii nr.70(Posta Vitan)
tel.0213020433.
Ar fi bine sa aveti factura aparatului la dumneavoastra pentru service!

#35
elfos

elfos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 684
  • Înscris: 12.02.2007
Cineva din familie a avut probleme cu un aspirator de la Zepter. Aspiratorul nu are putere de aspirare si dupa indelungi negocieri s-a schimbat la el un filtru (pe cheltuiala cumparatorului), ere si in garantie, si acum tot asa se comporta. Mai mult cred ca nici nu mai este folosit. Rusine Zepter !

#36
zepter

zepter

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.02.2008

 "BandiT, on Mar 6 2008, 19:19, said:

as fi interesat de un bioptron!
se poate sa-mi oferiti niste date tehnice, indicatii/contraindicatii etc?
Aparatul Bioptron foloseste lumina polarizata.
Se poate aplica pentru o multitudine de afectiuni:ORL,ortopedice cosmetice,stomatologice,reumatice,etc
Nu are rezultate in afectiunile oncologice,hiv,vitiligo si alte cateva afectiuni de genul acesta.
Aparatul Bioptron se comercializeaza pe 3dimensiuni,2dintre ele fiind pretabile pentru saloane,clinici,cabinete.
Pretul variaza in functie de negocierea contractului.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate