Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

radar

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
remmyremmx

remmyremmx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.01.2008
imi semnati si mie aplicatia asta va rog mult.merci imei:356962012390788Attached File  blueradar220113.rar   147.7K   86 downloads

#2
SchumyAlex

SchumyAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 27.02.2006
Exista un topic special pt semnaturi de astea....dar ce face asta?:D

#3
MediaWiz

MediaWiz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 17.05.2006

View PostSchumyAlex, on Jan 24 2008, 22:39, said:

Exista un topic special pt semnaturi de astea....dar ce face asta?:D


Aplicatia asta cauta orice device care are activat BT pe o raza de cateva zeci de metri, si le afiseaza cu numele si ID-ul lui. Se pot seta alarme sonore sa cu vibratii atunci cand un anumit device intra in raza de acoperire.

#4
SchumyAlex

SchumyAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 27.02.2006

View PostMediaWiz, on Jan 28 2008, 17:03, said:

Aplicatia asta cauta orice device care are activat BT pe o raza de cateva zeci de metri, si le afiseaza cu numele si ID-ul lui. Se pot seta alarme sonore sa cu vibratii atunci cand un anumit device intra in raza de acoperire.
da trebe sa ai in lista acel device de bluetooth sau te anunta pt oricare?

#5
azzz

azzz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 13.09.2007

View PostMediaWiz, on 28th January 2008, 15:03, said:

Aplicatia asta cauta orice device care are activat BT pe o raza de cateva zeci de metri, si le afiseaza cu numele si ID-ul lui. Se pot seta alarme sonore sa cu vibratii atunci cand un anumit device intra in raza de acoperire.
oameni buni, asta e vrajeala pe langa ce poate face MobiLuck,...Aplicatia cauta orice device care are activat BTU(vizibil )pe o raza de cateva zeci de metri, si le afiseaza cu numele si ID-ul intr-o lista care ramane inregistrata.eu am peste 400 de id-uri:)) timite mesaj de intampinare ca bluejack-ul

Attached Files


Edited by azzz, 07 September 2009 - 21:56.


#6
bogdan78

bogdan78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 29.06.2005
Minunat. Si ce faci cu cele 400 de id-uri? Colectie?  :D Stiu si eu de programul asta. E joaca pentru copii. Si apropo nu cauta device-uri pe o raza de zeci de metri. Bluetooth-ul functioneaza la maxim 10 metri. Doar nu e wireless.  :P

#7
qoue_com

qoue_com

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 08.09.2007
bluetooth-ul e wireless, probabil vroiai sa zici ca nu e wifi, la bluetooth raza de acoperire ajunge pana la 100 m in camp deschis

#8
bogdan78

bogdan78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 29.06.2005
La wireless LAN ma gandeam, da. Bluetooth-ul gasit pe telefonul mobil are o raza de actiune de 10 metri, nu mai mult sau 30 picioare. E vorba de clasa 2 bluetooth. La clasa 1 sigur ca gasim raza de actiune de 100 de metri, dar e vorba de echipamente si dispozitive profesionale, nicidecum telefoane mobile.

#9
azzz

azzz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 13.09.2007

View Postbogdan78, on 7th September 2009, 21:17, said:

Minunat. Si ce faci cu cele 400 de id-uri? Colectie?  :D Stiu si eu de programul asta. E joaca pentru copii. Si apropo nu cauta device-uri pe o raza de zeci de metri. Bluetooth-ul functioneaza la maxim 10 metri. Doar nu e wireless.  :P
ai dreptate! nu cauta, ci le gaseste pe cele care sunt pe vizibil pe o raza (10m) dar la mine merge pana la 30m in camp deschis :P
pai pe cele 400 le pastrez pana gasesc un program cu care sa pot accesa acele dispozitive ...fara acordul victimei :P

Edited by azzz, 11 September 2009 - 21:18.


#10
tashu_cristy

tashu_cristy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 07.06.2009

View Postazzz, on 11th September 2009, 22:16, said:

pai pe cele 400 le pastrez pana gasesc un program cu care sa pot accesa acele dispozitive ...fara acordul victimei :P

daca gasesti un program sa le poti accesa fara acordul propietarului....ai putea sa mi-l dai si mie sau sa-mi spui numele??..

eu am un program LiteFTP asa parca se numeste dar nu pot intra decat sa accepte de pe celalalt telefon....

multumesc anticipat ;)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate