Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Recorder video la Nokia 6600

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
SLICK25

SLICK25

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 25.08.2004
Are  cineva idee daca exista vre-un soft pt. Nokia6600 cara sa filmeze full-screen (de asemeneaa sa faca pozele full-screen)
Ma refer ca in momentul in care filmezi(sau faci poza) sa vad pe tot ecranul ceea ce filmez (sa nu-mi mai afiseza semnalul  si Optiuni)
Cred ca ar face poze surpinzator de clare pt a fii vizualizate pe telefon
:cool:

#2
paulgsm

paulgsm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 755
  • Înscris: 08.02.2002
Exista un soft care filmeaza nelimitat (in functie de cit spatiu mai ai liber pe cardul MMC). Redarea materialului filmat este FULL Screen tip landscape; din pacate doar redarea nu si filmarea ...  :OK:

#3
SLICK25

SLICK25

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 25.08.2004
Il stiu pe ala CamCoderPro 3.7.5 e ultima versiune
Eu vreau un soft care sa-mi filmeze la rezolutie de 176*208 cat are ecranul telefonului, nu la rezolutia aia de 144*96 (cred)

#4
paulgsm

paulgsm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 755
  • Înscris: 08.02.2002
Nu e "CamCoderPro 3.7.5"  :OK:

#5
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
La rezolutia aia, nu cred ca vei gasi.
Dar 6600 nu are recorder video? La ce rezolutie / bitrate, lucreaza, si ce fel de compresie a adoptat nokia?

#6
SLICK25

SLICK25

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 25.08.2004
Are(144*96 parca) dar vreu la o rezolutie mai mare sa vad ce filmez sau fotografiez
:)))))
Stie cineva alte telefoane care filmeaza la rezolutii mai mari
Cel mai bine ar fii la rezolutia ecranului telefonului
Avem si ecranele mici la telefoane si ne mai ia si din pixeli ca sa ne arate semnalul la telefon. Curata prostie....
Cand filmez de ce tre sa vad semnalul la telefon cand pot vedea o imagine mai mare si mai clara pe care pot s-o filmez(fotografiez)

#7
paulgsm

paulgsm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 755
  • Înscris: 08.02.2002
Softul de care-ti vorbeam filmeaza la doua rezolutii (si cu FPS intre 7 si 15 fps):

1. SQCIF - 128 X  96
2. QCIF  - 176 X 144

Redarea poate fi setata FULL screen - landscape mode.

#8
SLICK25

SLICK25

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 25.08.2004
Ai softul respectiv?
Cum ii spune?
Daca esti din bucuresti spune-mi daca poti sa-mi instalezi softul asta pe telefon
Se vede mai clar filmul in full-screen decat se vede cu recorderul din telefon?(sau se vede mai neclar pentru ca se mareste imaginea)
trebuie sa dai de fiecare data full-screen cand vezi alt filmulet sau ai setezi full-screen odata si vezi mereu filme full-screen
Are optiune sa treaca de la un filmulet la altul (cum face winampul trecerea de la o melodie la alta)
Ideea e ca vreau sa vad filmuletele unul dupa altul in modul full-screen
Crezi ca poate face asa ceva?
Spune-mi ce facilitati are playerul asta de care vorbesti tu
mersic mult

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate