Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

Daca aveti careva pocket pc-uri cu sistemul de operare Windows CE 2002

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
djflood

djflood

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 07.08.2004
Vreau sa va intreb daca mai are cineva pe forumul acesta pocket pc-uri cu sistemul de operare Windows CE 2002 ? Si daca da.... aveti la ele cumva si CD-ul original cu softuri? Va rog mult sa-mi trimiteti si mie pe mail un program de pe cd-ul acela primit cu pda-ul (eu nu-l am) numit:
    ActiveSync 3.5      numai prin acesta se poate sincroniza pocket pc-ul cu Win.CE 2002 pe el cu PC-ul. Eu am doar versiunea 3.7 care este doar pentru Win.CE 2003.

   :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:

#2
djflood

djflood

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 07.08.2004
Adresa mea de mail este:           [email protected]

#3
gazo

gazo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 19.12.2003
incearca sa-l iei de aici:
http://www.asus.com....eng.zip~zaqwedc

#4
sigxcpu

sigxcpu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,606
  • Înscris: 22.09.2002
eu am ppc2002 si activesync 3.7. se sincronizeaza perfect. de unde ai scos chestia de mai devreme?

#5
djflood

djflood

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 07.08.2004
1.   multumesc pentru link-ul dat.

2.   asculta...eu vreau sa ma sincronizez prin infrarosu si nu merge decat pe activesync 3.5 (nu am facut pairingul pe usb deci incerc sa-l fac prin infrarosu). Nu am cradle si nu am de unde sa cumpar pentru pocket loox 600. :)

#6
manescudn

manescudn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 13.12.2006

View Postdjflood, on Aug 22 2004, 16:52, said:

1.   multumesc pentru link-ul dat.
2.   asculta...eu vreau sa ma sincronizez prin infrarosu si nu merge decat pe activesync 3.5 (nu am facut pairingul pe usb deci incerc sa-l fac prin infrarosu). Nu am cradle si nu am de unde sa cumpar pentru pocket loox 600. :)


eu as avea nevoie de un microsoft pocket pc 2003 (windows ce 4.20)  ca sa imi pun in engleza meniul
am un hp ipaq h2200 adus din germania insa e pe germana. am cautat pe torente si pe dc insa nu am gasit softul respectiv. as fi dispus sa platesc pt softul resp. numai sa il stiu pe engleza

#7
madwoolf

madwoolf

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 30.03.2007

View Postmanescudn, on Dec 13 2006, 14:36, said:

eu as avea nevoie de un microsoft pocket pc 2003 (windows ce 4.20)  ca sa imi pun in engleza meniul
am un hp ipaq h2200 adus din germania insa e pe germana. am cautat pe torente si pe dc insa nu am gasit softul respectiv. as fi dispus sa platesc pt softul resp. numai sa il stiu pe engleza


cauta aiaci:http://www.zoozle.org/emule-bittorrent-download/Ipaq+5450+5455+Pda+Windows+2003+upgrade,torrent,en,0.html

eu aici mi-am gasit pentru hp 5450

#8
dj_appl3

dj_appl3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 14.04.2007
am si eu o intrebare  mi-am luat un e-ten m500 si vreau sa stiu dk imi trebuie dk imi trebuie un soft ceva...dk conectez usb -ul  sa pot sa imi bag tot ce vreau pe el.....momentan nu am usb-ul....il primesc zikele astea....

#9
AlexGP

AlexGP

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 03.01.2007
Are cineva un windows mobile 2003 pt un Hp iPaq H3850???.. sau un link..torrent ceva..va rog

#10
catalin23x

catalin23x

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 24.09.2006

View Postmadwoolf, on Apr 3 2007, 22:17, said:

cauta aiaci:http://www.zoozle.org/emule-bittorrent-download/Ipaq+5450+5455+Pda+Windows+2003+upgrade,torrent,en,0.html

eu aici mi-am gasit pentru hp 5450

salut,

poti sa-mi dai si mie torretul pentru hp 5450 pe adresa: [email protected]?

multumesc anticipat  :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate