Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto
 Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...
 Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...
 Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 

Probleme cu un acer aspire 5315

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
sh3rkhan

sh3rkhan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 28.03.2007
super. :) Merge brici si la mine de atunci.

#20
serjiotrb

serjiotrb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.05.2009

View Postas xxl, on Mar 5 2009, 10:43, said:

Am rezolvat problema prin update la versiunea 1.43 la BIOS.
salut....am si eu probleme cu laptopul exact ca si voi dar nu prea ma descurc... poate sa imi dea si mie cineva un link unde gasesc bios 1.43 . multumesc

#21
sh3rkhan

sh3rkhan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 28.03.2007
uite aici. il deschizi in windows, isi face treaba, se inchide compu si gata.

Attached Files



#22
nu-stiu-nu-cunosc

nu-stiu-nu-cunosc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 01.12.2008
Si eu am probleme cu temperatura, nu dupa stand-by, tot timpu. Cand ma uit la tv, nush ce are aplicatia aia da consuma o gramada de resurse, si procesoru ajunge, acum vara, la 90 de grade...Cum schimbati voi la procesor modul de folosire, medium, high? Si pot modifica cumva turatia coolerului? In idle sta (tot acum vara) la 55-56 de grade.

#23
dilau007

dilau007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.06.2009
deschide capacul din spate, are 4 suruburi
uitate la culer
trebuie sa aiba 3 suruburi minci, desfale, scoate culerul afara si ai sa ai o surpriza.......... 3 tone de praf imbaxit, i-al de acolo si dupa aceea joacate underground linistit fara sa se inchida

#24
pety69

pety69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 18.07.2007
Am si eu o mare rugaminte daca ma poate ajuta cineva cu password recovery pt un laptop acer aspire 5315.Cind vreau sa reinstalez windows vista cu Empowering Technology imi cere passwordul si eu nu stiu care este .Daca cineva ma poate ajuta ii multumesc mult.

#25
munteanuvlad

munteanuvlad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.01.2011

View Postdilau007, on 19th June 2009, 11:41, said:

deschide capacul din spate, are 4 suruburi
uitate la culer
trebuie sa aiba 3 suruburi minci, desfale, scoate culerul afara si ai sa ai o surpriza.......... 3 tone de praf imbaxit, i-al de acolo si dupa aceea joacate underground linistit fara sa se inchida
Iti multumesc pentru postarea asta. Pur si simplu mi-ai salvet de la gunoi laptopul. Asta e problema 100 la 100 cu modelul asta de acer. Toti sa faca asta si vorba ta pot sa joace ce vor muschii lor ca nu mai se opreste...
inca o data multam de postare...

#26
nastratinn

nastratinn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 08.02.2010
mai incearca sa schimbi si pasta termoconductoare si o sa mai ai o surpriza placuta.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate