Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
System data 100GB din 256GB

Pot sa schimb routerul?

Taxa pod " Sold peaje neexpir...

Problema stabilizator tensiune cu...
 VENTILATOR

Comunicare cu animale moarte ?

Convertit sistem de navigați...

Nu am sunet pe hdmi
 Întrebare alunita

Schimbare tabla acoperis

Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei

Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...
 Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?
 

caut spatiu pentru o spalatorie auto

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
rusty_hawk

rusty_hawk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 18.11.2006
M-am saturat de cat am cautat...stie cineva unde pot gasi un spatiu unde sa imi pot deschide afacerea(spalatorie-auto) in Bucuresti?de preferat sa se inchirieze pentru ca stim cu totii cat e 1mp in Bucuresti

#2
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
n-ai decat sa o iei la picior prin zonele dorite si sa te uiti personal

#3
rusty_hawk

rusty_hawk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 18.11.2006

View Postagain, on Dec 4 2007, 11:56, said:

n-ai decat sa o iei la picior prin zonele dorite si sa te uiti personal
am facut si asta in zona pe care o preferam eu,o sa ma indrept si spre celelalte...doar ca acum nu am timp

#4
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
si atentie , informeaza-te de undeva daca e vana de apa acolo
la mine in spatele blocului e loc de o spalatorie maricica, au cumparat unii terenul in vara, l-au ingradit , si cand sa inceapa constructia , mi-a spus tata ca a aflat de nu stiu unde ca n-au de unde sa traga apa
acum l-au dezgradit si a devenit la parcare pt localtari

#5
rusty_hawk

rusty_hawk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 18.11.2006

View Postagain, on Dec 4 2007, 14:06, said:

si atentie , informeaza-te de undeva daca e vana de apa acolo
la mine in spatele blocului e loc de o spalatorie maricica, au cumparat unii terenul in vara, l-au ingradit , si cand sa inceapa constructia , mi-a spus tata ca a aflat de nu stiu unde ca n-au de unde sa traga apa
acum l-au dezgradit si a devenit la parcare pt localtari
mersi de informatie;)   da am avut grija sa ma documentez cat de cat sa nu am surprize,si unde am sunat aveau si canalizare doar ca terenul era de vanzare si pretul era mare,bine si zona e foarte buna.

bafta

#6
beautycar

beautycar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 25.10.2007
pai cu spatiul nu prea te pot ajuta dar te pot ajuta cu utilajele si cu consultanta in domeniu. Spatii ai putea sa intrebi pe la hipermarketuri daca nu vor sa iti inchirieze un pic din parcarile lor pentru acest tip de activitate si sa impartiti profiturile. Daca ai intrebari o sa-ti raspund

Attached Files



#7
rusty_hawk

rusty_hawk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 18.11.2006

View Postbeautycar, on Dec 5 2007, 13:02, said:

pai cu spatiul nu prea te pot ajuta dar te pot ajuta cu utilajele si cu consultanta in domeniu. Spatii ai putea sa intrebi pe la hipermarketuri daca nu vor sa iti inchirieze un pic din parcarile lor pentru acest tip de activitate si sa impartiti profiturile. Daca ai intrebari o sa-ti raspund
beautycar nu o sa ezit sa te intreb;)    da,m-am gandit si la ce a zis tu,doar ca hipermarketul din zona mea are o spalatorie ,defapt sunt chiar 2 doar ca lumea nu e multumita de nici una:D  vine weekend-ul si o sa fac cateva plimbari.
am gasit ceva ,da nu stiu ce sa zic,ma mai gandesc

#8
rusty_hawk

rusty_hawk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 18.11.2006

View Postrusty_hawk, on Dec 5 2007, 17:11, said:

beautycar nu o sa ezit sa te intreb;)    da,m-am gandit si la ce a zis tu,doar ca hipermarketul din zona mea are o spalatorie ,defapt sunt chiar 2 doar ca lumea nu e multumita de nici una:D  vine weekend-ul si o sa fac cateva plimbari.
am gasit ceva ,da nu stiu ce sa zic,ma mai gandesc
a picat ideea cu hipermarketul ,nu merge

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate