Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

5700 versus n 73

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
30 replies to this topic

#19
``Y``

``Y``

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 08.06.2007

View PostSchumyAlex, on Nov 23 2007, 17:03, said:

Mda...poate doar in atat ca in rest la camera si la aspect e dezastru  :mellow:

cum sa fie la aspect dezastruos...dak e mai diferit asta inseamna k e dezastruos?nu vreau sa te jignesc dar cati ani ai?peste 30? in fine..designul lui mi se pare original,poate dak l faceau un pic mai mic era ceva..cat despre culori ele sunt alese f bine...noul 5700 o sa arate si mai bestial....
PS: vrei sa spui k N73`u arata mai bine?

#20
SchumyAlex

SchumyAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 27.02.2006

View Post``Y``, on Nov 23 2007, 17:15, said:

cum sa fie la aspect dezastruos...dak e mai diferit asta inseamna k e dezastruos?nu vreau sa te jignesc dar cati ani ai?peste 30? in fine..designul lui mi se pare original,poate dak l faceau un pic mai mic era ceva..cat despre culori ele sunt alese f bine...noul 5700 o sa arate si mai bestial....
PS: vrei sa spui k N73`u arata mai bine?
Camera are de 2 Mp si nu crez ca faci bine ca o compari cu 3Mp si aspectul ala cauciucat??Ala e telefon e om serios?Se mai si roteste tastatura!N73 e mai stilat,si el cauciicat pe spate dar totusi metalic pe fatza  :P

#21
Dr_Alinutz

Dr_Alinutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.11.2007
Frate nu mai comentatzi la N73-asha vatzi luat shi de Sony k800i.5700- un inlocuitor de suzeta(ptr aia mici) cu muzika :lol: Asha k N73 va da clasa pe Symbian shi k800i pe partea de poze shi memorie(micro m2).Asha k va rog linistite akum shi sa schimbam subiectu

Edited by Dr_Alinutz, 23 November 2007 - 17:49.


#22
``Y``

``Y``

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 08.06.2007
eu nu m am luat de nici un k800i...nici n-am mai lucrat cu unul...eu nu intaleg cu poa sa zica cineva k n73 arata mai bine k 5700....asta i-am zis si lui Alex...apropo de ce e inlocuitor pentru suzeta  Alinutz?

#23
Dr_Alinutz

Dr_Alinutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.11.2007

View Post``Y``, on Nov 23 2007, 18:46, said:

eu nu m am luat de nici un k800i...nici n-am mai lucrat cu unul...eu nu intaleg cu poa sa zica cineva k n73 arata mai bine k 5700....asta i-am zis si lui Alex...apropo de ce e inlocuitor pentru suzeta  Alinutz?
frate N73 e mult mai k-lumea la design-e pentru un om nu pentru un bebe( k a venit vorba de ce e suzeta-e platsticarie-cauciuc shi alte materiale din kre sunt fakute suzetele)> ori iau un telefon multimedia dar care sa arate shi k-lumea, ori imi cumpar o ciudatenie k kre sa-mi fie rusine sa ies pe strada sau sa-l scot din buzunar :huh: Si s-a vb si de k800i nu am zis k u am zis in genral ptr k am vazut k s-a pomenit si de asha ceva in sectiunea 5700 express music

#24
dragon01

dragon01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 26.04.2007
N73 parca e un sicriu...ala e telefon aratos?lol

#25
SchumyAlex

SchumyAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 27.02.2006
Aline cred ca degeaba ne certam noi aici pt ca sunt "obsedati" de modelul asta si nu vor sa ii recunoasca dezavantajele..ne racim gura de pomana -_-

Edited by SchumyAlex, 23 November 2007 - 20:24.


#26
dragon01

dragon01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 26.04.2007
eu cred k tu esti obsedat sa scoti in evidenta aceste dezavantaje...adevaru e k are si multe dezavantaje....,o camera de 2 MP fata de una de 3 MP..in rest e mai bun la orice capitol k N73

#27
beo

beo

    goldmember

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,887
  • Înscris: 03.05.2007
Gusturile nu se discuta. Pentru tineri, aspectul lui 5700 poate fi interesant, depinde cu ce se imbraca. Pentru oameni maturi... 5700 este un telefon total nepotrivit. Poate un design mai neutru ar fi fost o alegere mai inspirata a celor de la Nokia.

#28
m1hking

m1hking

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 02.10.2007
va rof sa ma lamuriti si pe mn ce tel pt muzik de la nokia sa aleg.....(si sa aibe si symbian)..pls

#29
beo

beo

    goldmember

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,887
  • Înscris: 03.05.2007
Parerea mea e ca cel mai potrivit cerintelor tale e N81 8GB.

#30
lucicam

lucicam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 12.10.2006

View Postbeo, on Nov 24 2007, 20:44, said:

Gusturile nu se discuta. Pentru tineri, aspectul lui 5700 poate fi interesant, depinde cu ce se imbraca. Pentru oameni maturi... 5700 este un telefon total nepotrivit. Poate un design mai neutru ar fi fost o alegere mai inspirata a celor de la Nokia.

cred ca ai zis cel mai folositor lucru spus pe topicul asta !!! apropo la inceputul topicului tu ai intrebat care telefon se aude mai tare , daca nu ma insel !! eu zic ca iti poti lua linistit un 5700 sau daca chiar nu iti place te-ai putea indrepta catre un SE din seria W. Mie unul imi place mai mult 5700 decat n73. Fiecare cu gustul sau :)

#31
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Se închide, topicul s-a transformat într-un flame.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate