Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

tutorial warcraft 3

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
clickm3

clickm3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 04.01.2004
am instalat warcraft 3...am instalt frozen throne...patch de 1.21 english...dar nu ma lasa sa ma conectez la battlenet....repet vreau sa joc pe battlenet.com..nu vreau pe srv romanesti..pe care la 1.00 am sa nu gasesti pe nimeni....astept raspuns mersi mult...

#2
myezu

myezu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 20.08.2007
Intra pe pagina la blizzard http://www.blizzard.....shtml#warcraft si descarca kitt-ul de instalare pt battlle.net sau daca vrei neaparat un server cu useri la orice ora incearca www.eurobattle.net iti faci cont pe site descarci kitt-ul de instalare dechizi warcraft-ul din w3l.exe dai battle.net scrii userul si parola si esti gata de joc,un alt server mai mic e robattle (www.robattle.net) spre deosebire de eurobattle care are mii de useri online la orice ora acesta are intre 50-100 useri online mereu.Ramane sa decizi tu pe ce vrei sa joci.

#3
ghostt

ghostt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 19.06.2007
Incearca robattle. Este un server deschis recent doar pentru romani.
Viziteaza www.robattle.net si urmeaza instructiunile de conectare de la prima categorie.
Distractie placuta.

Edited by ghostt, 14 November 2007 - 22:03.


#4
billyboy

billyboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,425
  • Înscris: 08.04.2005
singuru srv la care am reusit sa ma conectez a fost robattle...dar la ora 1 am nu era nimeni pe server...vreau sa ma conectez pe un srv strain cu mai milta activitate...

#5
ghostt

ghostt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 19.06.2007
Gasesti multa activitate pe servere straine dar si mult lag... In ce zi ai intrat ? Ca de obicei sunt vreo 20-30 si pe la 1 noaptea

#6
Assura

Assura

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.12.2007
Incearca www.gg-game.com, downloadeaza gg-client si joaca pe platforma aia, garantat va avea populatie de peste 100 la orice ora din zi, si setari de antispike si tunnel astfel incat sa nu ai nicio problema cu lagg-ul

#7
cr1s71_13

cr1s71_13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 926
  • Înscris: 15.09.2007
am si yo o problema ... am reusit sa instalez patch-urile .. tot am jucat aseara si azi
am iesit ... iar cand am intrat acum ... nu pot sa ma conectez ... imi zice "Unable to connect to battle. net

ma poate ajuta cineva ?? va rog mult !!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate