Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 

Reqviem For A Dream

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Same here, numai ca nu aveam casti ci eram inconjurat de un sistem 4.1 . Am incercat dupaia sa vad Indiana Jones, da ma uitam mai mult in gol.

Oricum, e un film la care nu m-as mai uita prea curand, desi mi-a placut foarte mult. Iar muzica e bestiala.

#38
hyde

hyde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,012
  • Înscris: 28.01.2004
Apropo de muzica, tema a fost folosita intr-unul din trailerele de la LOTR, cred ca la Return of the King, iar ce a iesit e excelent!

#39
tudor

tudor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 640
  • Înscris: 13.01.2003
mistho filmul, si eu l-am vazut de 2 ori si doar a doua oara l-am inteles cat de cat. Tin minte ca am fost socati si eu si prietena ceva vreme dupa ce l-am vazut... nu ne mai ardea de nimic... cred ca l-am vazut cam deodata cu salsa ;)
sper sa nu-l inteleg mult mai bine de atat :) Nu vreau sa am de-a face cu drogurile sau slabitul sau iluzia cu "o sa fiu vedeta".
Pacat ca nu avem si niste filme "personalizate" pt romania... ar fi super. Ia dati niste exemple mioritice de iluzii...

Edited by tudor, 12 October 2004 - 00:31.


#40
Got money for milk ???

Got money for milk ???

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.12.2006
................

Edited by Got money for milk ???, 09 December 2006 - 04:09.


#41
Got money for milk ???

Got money for milk ???

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.12.2006
parerea mea "nu va bagati in lumea drogurilor .... si asa suntem destuli de multi" galiev: vezi ca stai p Stefan cel Mare si din cultura mea generala eu stiu ca ala a fost moldovean ;) cat despre film ..... nu am cuvinte sincer ... FRUMOS ... galiev nu stiu ce ai inteles tu .... in fine ..... apropo era sa uit .... daca tot o arzi tu cu drogati si cunosti tu ... ia zi ma nene ce e in poza asta ? PA......:deadtongue:

Attached Files



#42
Got money for milk ???

Got money for milk ???

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.12.2006
si .... apropo TARANE .... stai p Stefan cel Mare si esti mai prost decat "sabia lui" si mai lasa filozofiile astea .... ca poate te afla lumea si iti baga niste amfeta in GAT sa vezi ce`nseamna sa ai trick`uri ;) hai pa ... date`n cacat
:nonobad:

Edited by Got money for milk ???, 09 December 2006 - 04:28.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate