Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Ce posturi de radio mai ascultam si ce programe , spune-ti si tu gustul

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View Postchatnoir401, on Feb 13 2008, 22:52, said:

Un exemplu asemanator ar fi si TRT FM in ceea ce priveste basul, intr-adevar au un sound deosebit, mi-a placut foarte mult, deocamdata numai pe net am avut ocazia sa-l ascult, predominanta este muzica turceasca.
sincer , 90.0 sio 97.2 in materie de reglaj omnia8500 da clasa romaniei si bulgariei in materie de voce si bas si modulatie reglata aprope de maxim ceea ce imi zice ca au sunetisti calumea nu de-ai nostrii care sa supramoduleze de la 21% pe mpx in omnia . :lol:
rotana imi aminteste de fadingul de pe 99.9 si 90.5 , cand intra asa auzeam .. dam dam dam pac .. hai a aha bi .. bum bum .. ziceai ca e acelasi ritm .. mama ce bass , aveam subwooferul de 117litrii pe statia de 10.2w si legata de casu auto , frate ziceai ca sunt infometati dupa zgomot de joasa frecventza]
la pol opus 88.7 lazal el samad mai are de reglat la el .. face asa ... mi poc mi mi .. poc poc .. sta 2 sec pleaca sunetul , cel putin asa intra asta vara inruna  :rolleyes:

#20
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Cand o sa vedem si pe la noi asemenea reglaje?
In alta ordine de idei am avut ocazia si acum cativa ani cand se luau pe propagare turci si prin zona Moldovei sa observ o diferenta de sound intre ale noastre si ale lor. Concluzia: sunt cu cativa ani buni inaintea noastra!

#21
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View Postchatnoir401, on Feb 14 2008, 07:29, said:

Cand o sa vedem si pe la noi asemenea reglaje?
In alta ordine de idei am avut ocazia si acum cativa ani cand se luau pe propagare turci si prin zona Moldovei sa observ o diferenta de sound intre ale noastre si ale lor. Concluzia: sunt cu cativa ani buni inaintea noastra!
in primul rand eu zic ca acesti ani sunt penbtru sunet si pentru antenele jampro ce le au puse spre nord vest si vest , adica spre noi ce so mai dam la intors , ne vin la propagare prin VIA bulgaria , deci ales bules , vara ne intra pe gat vrem nu vrem noua , bulgarilor si grecilor de nord vest.
ma intreb in macedonia daca au luat vre un alem fm , vre un trt , vre un lig radio , emitatoarele de pe releul cu jampro-urile pe sistem radiant!

Edited by Zvartoshu, 14 February 2008 - 13:57.


#22
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Ideea e alta: orientare strategica sa poata asculta si vecinii lor fie ca sunt greci, bulgari sau romani, daca bat asa tare in afara granitelor atunci inseamna ca la ei zone fara semnal nu prea se intalnesc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate