Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Caut softuri SYMBIAN S60 3rd

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,714
  • Înscris: 11.01.2005
Caut cateva softuri SYMBIAN S60 3rd, pentru NOKIA 6120, care sa stie urmatoarele:

- Sa pot sa interoghez TELEFONUL VIZAT, prin SMS, de pe un alt numar de telefon si sa primesc raspuns tot prin SMS cu datele de identificare ale telefonului, SIM-ului si locatiei.

- Sa pot sa trimit SMS cu identitate ascunsa sau schimbata, de pe TELEFONUL VIZAT

- Sa pot sa apelez TELEFONUL VIZAT, de pe orice alt numar de telefon, iar acesta sa raspunda automat ca sa am o legatura audio cu locatia in care se afla.

TELEFONUL VIZAT este cel pe care este instalata aplicatia !

#2
Pisboy

Pisboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 741
  • Înscris: 06.02.2007
daca tot se cauta aici softuri pt 3rd edition atunci intreb si eu daca exista powermp3 pt 3rd,ca nu am gasit deloc.

#3
SchumyAlex

SchumyAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 27.02.2006
Da chiar si eu am nevoie de un player de muzica bun :( Si tot asa nu gasesc nici programul acela de ir sa-mi controlez TV

#4
Florique

Florique

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 01.04.2005
Bluetooth Remote Control este un shareware util pentru telefoanele mobile, care vă permite să vă accesați PC-ul prin intermediul Bluetooth.
Puteți controla aplicațiile Windows Media Player sau iTunes de pe computer prin intermediul telefonului, de exemplu. Puteți ajusta volumul, schimba melodii, sorta albume și face cam tot ce puteți face din fața computerului. Pentru utilizarea la birou, vă puteți controla cursorul de la mouse sau o prezentare PowerPoint. Versiunea shareware neînregistrată întrerupe conexiunea după un anumit număr de mesaje publicitare la care nu se răspunde.

Attached Files



Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate