Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

MIO P360

- - - - -
  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#73
roxxana

roxxana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 17.01.2008
avand in vedere ca pe la majoritatea magazinelor e peste 650lei eu zic sa il iei "ieri"...................
:D  :D  :D

#74
flobeats

flobeats

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 16.04.2007
Salutare, imi poate oferi cineva o alternativa buna la MIO P360..tot in acesti bani, dar plusul sa fie functia de telefon?

Salutare, imi poate oferi cineva o alternativa buna la MIO P360..tot in acesti bani, dar plusul sa fie functia de telefon?

#75
roxxana

roxxana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 17.01.2008
ar fi mio a701 doar putin mai scump.............................cauta-l pe la magazinele online.................

#76
Vivio

Vivio

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,214
  • Înscris: 10.02.2005
Ce  a recomandat roxxana aș fi vrut să îți recomand și eu. M-am abținut pt. că un prieten are un asemenea terminal și la partea de telefon nu prea a fost încântat, modulul GPS funcționează mai mult decât decent. O problemă mare a avut când culorile ecranului erau f. șterse și a trebuit înlocuit, dar și omul maltratează acel display :D

#77
flobeats

flobeats

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 16.04.2007
Multumesc pentru raspunsuri..raman la Mio P360.. o sa l comand si saptamana asta ar trebui sa l primesc. Am inteles ca nu prea are nimic instalat in el, daca ma poate ajuta careva sa mi indice ceva directii pe partea de soft v as fi recunoscator.
O sa caut ajutor pentru partea de soft si in alt topic, vad ca sunt persoane care cred ca m ar putea ajuta.

Multumesc inca o data.

Edited by flobeats, 31 May 2009 - 23:25.


#78
iordache4991

iordache4991

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 726
  • Înscris: 13.01.2009
Buna Seara!

Vreau sa-mi iau un PDA MIO P360 (cum ii spune si titlul..), dar nu are nimic legat de navigatie, soft, sau mai stiu eu ce. Vreau sa-mi pun igo08 pe el,

Firma de la care vreau sa cumpar, imi zice, ca daca ii dau la negru, 150 RON, imi pune softul igo08 pt. PDA si hartile...

Baieti...... cum naiba sa dau 150 RON pentru asa ceva, mai ales ca am citit in tot topicul si am auzit ca pe net sunt garliste.

Dar cum eu nu prea stiu cauta, imi poate trimite cineva un PM, cu toate formalitatile neceseara de a-mi pune IGO08 pe un PDA (ca pe forum nu e voie......stiti voi)? Explicati-mi babeste ce e de facut! De unde iau hartile, softul cum le pun, unde. Cine e interesat sa ma ajute, un PM, si o lada de bere daca ne intalnim fata in fata + tot respectul meu!

#79
flobeats

flobeats

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 16.04.2007

View Postiordache4991, on 8th June 2009, 18:59, said:

Buna Seara!

Vreau sa-mi iau un PDA MIO P360 (cum ii spune si titlul..), dar nu are nimic legat de navigatie, soft, sau mai stiu eu ce. Vreau sa-mi pun igo08 pe el,

Firma de la care vreau sa cumpar, imi zice, ca daca ii dau la negru, 150 RON, imi pune softul igo08 pt. PDA si hartile...

Baieti...... cum naiba sa dau 150 RON pentru asa ceva, mai ales ca am citit in tot topicul si am auzit ca pe net sunt garliste.

Dar cum eu nu prea stiu cauta, imi poate trimite cineva un PM, cu toate formalitatile neceseara de a-mi pune IGO08 pe un PDA (ca pe forum nu e voie......stiti voi)? Explicati-mi babeste ce e de facut! De unde iau hartile, softul cum le pun, unde. Cine e interesat sa ma ajute, un PM, si o lada de bere daca ne intalnim fata in fata + tot respectul meu!


trimite  un mesaj pe PM ca sa vb.. ai facut o alegere buna

Si eu mi am luat un P360 si sunt multumit de el

#80
gxg_s

gxg_s

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 13.11.2005
Salutare, am achizitionat si eu un P360 si am ceva probleme la instalarea lui Igo 8, imi spune ca nu are suficient spatiu pe card (in conditia in care am card de 2Gb), ma puteti ajuta si pe mine cu ceva sfaturi??

#81
Eurofighter

Eurofighter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 01.07.2004
salut, are cineva un link spre un PDF reader?
cele de pe situl adobe nu au mers
merci!

#82
Vivio

Vivio

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,214
  • Înscris: 10.02.2005
O idee aici

#83
chitziman

chitziman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 08.11.2004
o mica problema nu mai vad  memoria flas de 1gb..ceva idei??

#84
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,261
  • Înscris: 24.01.2008
Scoate cardul, Soft-Reset si pune cardul la loc.

Edited by barboso, 21 June 2009 - 12:51.


#85
chitziman

chitziman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 08.11.2004
am incercat inainte sa postez si nimic

#86
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,261
  • Înscris: 24.01.2008
Ai incercat si cu alt card, ca sa te lamuresti cine-i de vina ? ?

Pe calculator poti vedea cardul ?
Copiaza-l pe calculator, formateaza-l si rescrie-l, la mine a functionat de vreo doua ori - situatia era putin diferita, e drept, mie-mi vedea cardul dar nu mi-l mai citea...

Eventual si un Hard-Reset al PDA-ului, cu backup prealabil al programelor/datelor/setarilor importante.

#87
chitziman

chitziman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 08.11.2004
ma refer la memoria PDA-ului    ..1GB Nand flash

#88
chitziman

chitziman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 08.11.2004

View Postchitziman, on 22nd June 2009, 16:37, said:

ma refer la memoria PDA-ului    ..1GB Nand flash


nimeni??

#89
atitirisca

atitirisca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 20.03.2008
Salut,

Am si eu 2 nelamuriri legate de mio p360:

1. Windows Vista nu imi mai recunoaste device-ul(sau il recunoaste o data la X incercari - cu X foarte mare) cand il conectez prin USB. Am tot cautat pe net si sunt tot felul de sfaturi cu instalare drivere USB de pe CD-ul Mio. Din cate am citit nu este nevoie de ActiveSync instalat pe PC intrucat este incorporat in Vista. Mentionez la la achizitionarea PDA-ului totul a mers ca uns, l-am tot conectat/deconectat la PC prin USB pana am facut iGo-ul sa mearga. Dupa ce l-am folosit doar ca GPS o perioada am zis sa profit si de celelalte functionalitati ale lui dar a inceput sa nu mai fie recunoscut de PC. Ce as putea sa fac sa mearga ? Orice sugestie e binevenita. (Oare Antivirusul/Firewallul poate avea vreo legatura ?)

2. Exista vreun card gen modem care sa permita accesul la internet independent de un PC? Si nu ma refer la carduri WIFI cu care sa ma pot lega la retele wireless.

#90
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,261
  • Înscris: 24.01.2008
Ca sa vezi daca e de la antivirus / firewall, dezactiveaza-le si tu putin cand conectezi PDA-ul,

Eu cred totusi ca e o problema de parteneriat, cauta si tu in WMDC, nu mai stiu acum sa-ti zic exact unde, e o ora prea matinala pt. mine, si sterge toate parteneriatele existente.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate