Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Am un Script (Joc RPG Online Multiplayer)

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
vanator_de_varcolaci

vanator_de_varcolaci

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.10.2007
Am un site si un joc RPG Online Multyplayer si am niste erori al el ca nu este creat 100% de mine ...! Sa nu credeti ca este un joc Rpg precrum Dragon knight sai ceva in genu lui ce gassti imediat pe google!!! Am 40 de jocuri care folosesc acelas sistem din 40 am creat 1 singur si detine niste erori ici colo  :(!!! Acele 40 de scripturi sunt in Olandeza iar eu am tradus 200 de pagini in romana:):D !!!
Multi paote au vazut Varianta Beta 1 daca acuma este cu totul alt joc !!! Jocul s enumeste TnT-Mafia

Cine doreste sa ma ajute si va spun ca  nu este deloc usor ca ma pricep si eu la php si mysql si nu e destuld e usor da nus nici prea priceput....

:worthy:  Sergyu_hkc(Y!)   :naughty:


Multumesc

Edited by darkangelbv, 18 October 2007 - 23:01.
...


#2
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Si problema ta este?  :scratchchin:

#3
designweb

designweb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 503
  • Înscris: 16.02.2007

Quote

Ne pare rau ca Jocul e este inchis da nu avem destule fonduri pentru hostul bun si pentru noile schimbari !!!
Jocul acuma este mai frumos ca cel de dinainte ... nu este inca finalizat timpul si scoala ne preseaza va rog sa ne iertati pentru asteptarea nu promit deschiderea lui curand !!!


Echipa TNT

un exemplu de coerenta si logica in exprimare.

#4
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006

 designweb, on Oct 18 2007, 23:54, said:

un exemplu de coerenta si logica in exprimare.
Trecand peste faptul ca, probabil, nu are mai mult de 15-16 ani si vrea sa se dea grozav in fata prietenilor ca a realizat ceva :P

#5
designweb

designweb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 503
  • Înscris: 16.02.2007

 darkangelbv, on Oct 18 2007, 23:57, said:

Trecand peste faptul ca, probabil, nu are mai mult de 15-16 ani si vrea sa se dea grozav in fata prietenilor ca a realizat ceva :P
darkangelbv, fa-ne , te rog, tuturor un bine, si scoate referintele catre siteurile personale din posturile userilor ce au doar 1 zi pe softpedia si doar 2 posturi.
au venit clar sa faca reclama, nu sa afle ceva nou.

daca chiar cauta ajutor, expunea punctual o problema.

#6
sonymark

sonymark

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 10.10.2005
Vrajeala pura.
Topicul merita inchis !

#7
okzro

okzro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 28.12.2007
lasa-ne cu jocu ala modificat:) oricine stie sa modifice!!!!!!!!!!!!!!!!!

#8
tYg3r

tYg3r

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 18.06.2007
de asta am mai auzit yo pe mess...mereu dadea din el niste perle...numai minciuni are copilul asta in el ...are vreo 16 ani daca imi amintesc bine si multi webmaster il injurau :D in fine nu ma bag poate chiar copilul ....

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate