Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

program trafic retea

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
catabit

catabit

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 19.04.2004
imi puteti spune un nume de program care imi arata ce trafic se face in reteaua din care fac parte?(ex. "Nume_pc_x copy from Nume_pc_y 'what is copying' with x kb/s SI/SAU Nume_pc_x este pe www.*****.***)
multumesc anticipat :confused:

#2
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
eu folosesc DuMeter si Computer Management :D in combinatie..in comp mngmt vad cine copiaza si ce (de obicei nu prea am nevoie de asta), iar DUMeter il folosesc pentru monitorizare trafic, in&out, pe anumite / toate interfetele disponibile; genereaza rapoarte de trafic, grafice, si o gramada de chestii folositoare. Partea proasta e ca-i pe bani. Noroc ca nu-i prea scump.

Daca exista vreun program care sa faca ce face si DUMeter si in plus sa ofere info despre sesiuni/opened files, sa zica aici, ca sunt si eu interesat.

#3
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003

Quote

Originally posted by catabit
imi puteti spune un nume de program care imi arata ce trafic se face in reteaua din care fac parte?(ex. "Nume_pc_x copy from Nume_pc_y 'what is copying' with x kb/s SI/SAU Nume_pc_x este pe www.*****.***)
multumesc anticipat :confused:

Parca exista niste softuri de-astea, dar trebuie instalate pe server.  :cool:  Daca nu ai acces la server, mai bine te rezumi la Du Meter si Computer Management, numai pentru compu' tau.

#4
catabit

catabit

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 19.04.2004
k
ms mult de ajutor

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate