Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...
 Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 

Guild wars trial?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
eXP

eXP

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 16.12.2005
Salutare,

Vreau sa incerc Guild wars, peste tot se vorbeste de trial keys, imi poate trimite cineva unul, dintre cei care au jocul? Intentionez sa-l cumpar, deoarece vreau sa renunt la WoW dar mai intai, vreau sa vad si pe ce dau bani.

Multumesc anticipat!

#2
tieston

tieston

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 12.10.2006
Si eu as dori sa incerc jocul asta. Am auzit numai lucruri bune despre el.

#3
furceag

furceag

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 797
  • Înscris: 09.10.2005

View PosteXP, on Oct 8 2007, 20:04, said:

Salutare,

Vreau sa incerc Guild wars, peste tot se vorbeste de trial keys, imi poate trimite cineva unul, dintre cei care au jocul? Intentionez sa-l cumpar, deoarece vreau sa renunt la WoW dar mai intai, vreau sa vad si pe ce dau bani.

Multumesc anticipat!


Greu cu asa ceva. Cam toti vor sa incerce un trial inainte de a da banii pe el. Oricum, asta ar fi cam singura posibilitate de a-l juca...
Vezi ca a aparut demoul in Level iunie 2006 parca. Daca ai un prieten fan Level si neinteresat de MMORPG-uri s-ar putea sa ai noroc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate