Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna
 De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Intalnire cu un tip de pe tinder ...

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto
 

ASTRAL - ce inseamna metropolitan?

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
zaze

zaze

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 903
  • Înscris: 21.01.2004
pcnet si evolva nu au interconectare cu astral. la lista cu cei interconectati, mai intra si MEDIASAT si CONNEX.

#38
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002
kiwi. ce fel de certuri ?

#39
kiwy

kiwy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,263
  • Înscris: 11.01.2004
@FireEyes
Pai nu ei modifica unilateral fara instiintare contractul si asta nu e legal. Azi e metropolitan maine nu mai e.
Apoi la mine apare trafic in plus pe data de 31.08.2004. Asta inseamna ca nu functioneaza corect contorul lor. Daca eu ma duc la piata si cer un kilogram de cartofi, pai atunci sa fie 1 kilogram si nu 900g. Cum acolo se cheama furt, la fel e si aici. Eu i-am anuntat (mai multe telefoane 9663) si au tot zis ca se rezolva. Dar nici dupa jumate de luna nu s-a rezolvat. Nu mai spun de cate emailuri la [email protected] si [email protected] am dat si nu mi s-a raspuns. Ce incredere sa am in niste persoane care ma MINT in fata. Eu am trafic limitat la 600M si pt fiecare mega eu platesc.
Mie imi vine factura pe 5 cu scadenta pe 20 pentru serviciile de luna urmatoare. Sunt singurii care imi dau facturi in avans cu aproape o luna. La connex imi vine pe 2 cu scadenta pe 16 pt luna curenta si nu urmatoare.
Mie mi se pare nesimtire sa ceri banii inainte si cand e vorba de servicii: pauza.
De ce in loc sa aiba telverde la deranjamente, ne tin cate 15 minute pe linie pe banii nostrii pentru greselile lor?
De ce eu sunt obligat sa ascult cum o tipa care e paralela cu internetul vorbeste cu colegii ei "mah ce e metropolitan la noi?", "ce aiurea e contorul la asta?" cand sunt pus sa astept si apoi sa imi zica "metropolitan insemana astral.ro si kappa.ro" si "e o anomalie la contor, dar se rezolva maine"? Iar maine cand suni iti zice iar maine!
Cu factura a venit si o memo de PR de la managerul pe bucuresti in care zice ca ei vor sa imbunatateasca dialogul dintre parti pt o colaborare mai buna. DUH... ce dialog... ca pe ei ii doar in ...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate