Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Radio pentru Nokia 6600?

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004
Se pare ca exista si posibilitatea de a avea radio in tel destepte,chiar daca nu e preinstalat din fabrica.Solutia se numeste AVECradio si pare a functiona.n-am testat-o ca nu am nokia.

http://www.mobango.c...where_2031.html

soft mp3 tot pt nokia6600:

http://freeg.net/applications.html sau wap.freeg.net

#2
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004
Si cateva joace java:

http://www.drugstore....net/Java76.htm

#3
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004
tot dp drugstore puteti dwld si AVECradio asta,pare a fi si crackuit.....so,ce parerea aveti ......functioneste ori ba?

#4
themask1

themask1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 08.10.2003
Cred ca functioneaza, dar sigur conexiunea se face prin gprs de pe internet deci te costa de te rupe. Practic asculti radio de pe net.
Alta solutie in cazul in care nu ai hardwareul necesar nu vad.

#5
drdy

drdy

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 118
  • Înscris: 13.01.2003
L-am incercat eu si merge softu, da numai ca practic tre sa te conectezi pe gprs si costa de mai bine te lasi de radio prin soft si daca vrei intradevar radio iti cumperi un tel cu radio implementat in tel!!!

#6
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004
Era doar o idee softu asta.....nu stiu de ce nu se fac mai multe tel cu radio incorporat?!!!Avea motorola v2288 sau camasa ceva acu 2-3 ani cand a fost lansat.......cred ca radio-ul e o unealta necesara in orice mobil

#7
Lowrider

Lowrider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,439
  • Înscris: 22.05.2005
handsfree cu radio pt 6600 exista? m-am uitat pe site-ul nokia si nu am gasit nimic de genul asta.
ar fi super util asa ceva... pacat ca nu le-a trecut prin cap sa bage si radio-ul pe lista dotarilor

#8
TheMagicPenguin

TheMagicPenguin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 05.02.2006

View PostLowrider, on Mar 9 2006, 12:21, said:

handsfree cu radio pt 6600 exista? m-am uitat pe site-ul nokia si nu am gasit nimic de genul asta.
ar fi super util asa ceva... pacat ca nu le-a trecut prin cap sa bage si radio-ul pe lista dotarilor

Este  :)  Nokia Radio Headset HS-2 Cauta aici http://europe.nokia....4,83227,00.html la Headsets/Wired Headsets. Vroiam sa iau si eu unul dar am inteles ca la noi sare de 1 milion si deocamdata am alte prioritati  B)

#9
Lowrider

Lowrider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,439
  • Înscris: 22.05.2005
am intrat acolo si am cautat headset-ul respectiv (hs-2r)... problema e ca pe lista de telefoane compatibile nu apare si 6600 (apar in schimb 6630, 6680 si 6681).
m-am uitat si in lista de headset-uri pt 6600 si acolo apar numai hdb-5 si hdc-5.
avand in vedere ca 6600, 6630, etc sunt din seria 6000, ar fi vreo sansa sa se potriveasca? chiar ma roade chestia asta cu radio-ul  :D

#10
paco981

paco981

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 09.03.2006
din cate stiu io nu exista inca o solutie pentru radio pe 6600 decat cea cu internet prin mobil...care costa...si nu prea se merita..
o alta solutie pentru audio pe 6600 sunt mp3-urile dar trebuie card mai mare ...costa si asta destul...si rezultatele nu sunt grozave...deci...mai asteptam

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate