Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 

Sfat cumparare masina pompieri

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
lorri

lorri

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 26.07.2007
Am o rugaminte imensa! :) doresc sa aflu o configuratie a unei masini de pompieri in vederea achizitionarii uneia si nu gasesc pe internet. am gasit doar site-ul IVECO dar nu da prea multe detalii tehnice. as apreciafoarte mult un ajutor, eventual o indicatie privind o sursa de informare pe aceasta tema.
multumesc

#2
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003

View Postlorri, on Jul 26 2007, 19:21, said:

Am o rugaminte imensa! :) doresc sa aflu o configuratie a unei masini de pompieri in vederea achizitionarii uneia si nu gasesc pe internet. am gasit doar site-ul IVECO dar nu da prea multe detalii tehnice. as apreciafoarte mult un ajutor, eventual o indicatie privind o sursa de informare pe aceasta tema.
multumesc

dacia de politie am mai vazut. Salvare break 1310 este si ea. Da masina de pompieri...   :)

#3
spe

spe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 13.02.2006
Bun raspuns...

Lorri, vezi ca nu ai postat unde trebuie. Incearca la "Sfaturi cumparare", adica AICI
Vrei masina de pompieri noua sau second? Ca anunturi de sh am mai vazut, iar daca vrei noua ia legatura cu firmele de camioane ( Iveco, Man, Scania, Renault, Volvo, Mercedes etc ), cred ca au cam toate divizie de vanzari speciale. Chiar daca nu vezi pe net ca vand autospeciale de pompieri, contacteaza-i si intreaba-i.

Scuza-mi curiozitatea, dar pentru ce-ti trebuie? Pompieri particulari?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate