Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

Dc++

- - - - -
  • Please log in to reply
102 replies to this topic

#91
scub

scub

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,391
  • Înscris: 30.11.2005
IP-ul celui de la care downloadez sau care face upload, daca acesta este pe active. cum pot sa-l stiu please? multam anticipat!

#92
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005

View Postscub, on Dec 2 2005, 14:11, said:

IP-ul celui de la care downloadez sau care face upload, daca acesta este pe active. cum pot sa-l stiu please? multam anticipat!

Jos, unde iti arata fisierul pe care il downloadezi, timpul ramas, viteza, etc, trebuie sa-ti arate si IP-ul.
Daca ai oDC nu iti arata IP-ul, dar cu ceilalti clienti merge, ex: dc++, strongdc, rmdc, etc.

Edited by BNG, 02 December 2005 - 15:19.


#93
costelinon1

costelinon1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 15.10.2005

View PostBNG, on Dec 2 2005, 15:16, said:

Jos, unde iti arata fisierul pe care il downloadezi, timpul ramas, viteza, etc, trebuie sa-ti arate si IP-ul.
Daca ai oDC nu iti arata IP-ul, dar cu ceilalti clienti merge, ex: dc++, strongdc, rmdc, etc.
Merci de informatie. Si pe mine ma interesa.

#94
shpagasin

shpagasin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 07.11.2005
Daca aveti un hub si vreti sa fie intr-o lista il puteti baga la http://hublist.sdn.ro . Pt dc++ folositi http://hublist.sdn.ro/hublist.config .

#95
crash encoder

crash encoder

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 28.07.2005
:confused: mai imi poate explica ceva. incerc sa downloadez ceva si cand pleaca userul nu reincepe de la 29% o ia de la 15% si sa spuneti mai exact ce am de facut :peacefingers: 10x

#96
szeptemberszept

szeptemberszept

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 15.12.2005
Cum se poate face report+  ? De 2 sapt incerc sa iau ceva de la o pers si are sloturile ocupate in permnenta

#97
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005

View Postszeptemberszept, on Dec 17 2005, 12:10, said:

Cum se poate face report+  ? De 2 sapt incerc sa iau ceva de la o pers si are sloturile ocupate in permnenta
Si tu cui vrei sa-l raportezi? El nu are nici o vina.

#98
gabitza

gabitza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 23.04.2003
Poti sa-l rogi sa-ti dea un slot.
Asta sta in puterea ta de convingere.

#99
szeptemberszept

szeptemberszept

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 15.12.2005

View PostCGF, on Dec 17 2005, 19:43, said:

Si tu cui vrei sa-l raportezi? El nu are nici o vina.
Nu as fi asa sigur. dintre toti userii numai el are sloturile permanent ocupate?

#100
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005
poate are slotblocker :)

#101
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005

View Postszeptemberszept, on Dec 19 2005, 07:44, said:

Nu as fi asa sigur. dintre toti userii numai el are sloturile permanent ocupate?
Mai stii? Daca sunt vreo 3 care au de downloadat cate 3 GB de fiecare sau ceva de genul asta? Este perfect posibil.

#102
szeptemberszept

szeptemberszept

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 15.12.2005
Tin sa va informez ca situatia nu se schimba, sloturile respective sunt tot ocupate in permanentza. La noi pe Hub, ca sa raspund la provocarea ca 3 useri trag de la el cate 3 Giga se poate downloada cam intr-o ora -ora si jumatate. Si dupa aceea? de ce nu se elibereaza? Va rog solutzii serioase

Tin sa va informez ca situatia nu se schimba, sloturile respective sunt tot ocupate in permanentza. La noi pe Hub, ca sa raspund la provocarea ca 3 useri trag de la el cate 3 Giga se poate downloada cam intr-o ora -ora si jumatate. Si dupa aceea? de ce nu se elibereaza? Va rog solutzii serioase

#103
nortton

nortton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 05.08.2005
Hai domne ca este exagerat de rau cu oameni asti de pe hub.Am avut jocul king kong la uploud .si cati credeti ca faceau aceasta procedura ? 46 de persoane dintra care 32 de romani.Am incercat sa iau si eu ceva de la ei si nici unul nu a vrut sa imi dea voie sa descarc.Nu pot sa inteleg cum naibi facea uploud de la mine si eu cand intram pe el era ---disconect--- sau nu avea nici un slot.Si eu mam enervat si am sters jocul si iam lasat gura casca .Acum imi cere sa descarce in continuare si leam zis sa caute alt fraier.Eu asta nu am inteles,face uploud de la mine si eu daca intru la el imi da DUDE in BUZE

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate